Povezane vesti

"Korona me iscrpela, ne mogu da povratim snagu": Vuk Kostić o borbi sa opasnim virusom, dva puta je bio zaražen

"Korona me iscrpela, ne mogu da povratim snagu": Vuk Kostić o borbi sa opasnim virusom, dva puta je bio zaražen

Blic 02.04.2021
Glumac Vuk Kostić u vreme kada je snimao seriju "Porodica", u kojoj tumači lik Milorada Ulemeka Legije, komandanta ozloglašene JSO i de fakto šefa zemunskog klan, se zarazio korona virusom i zbog toga je imao dublera. On je u emisiji "Kec na… »
Legiju sam samo ja mogao da glumim: Vuk Kostić o najtežem trenutku - Tri nedelje pre Slobinog hapšenja meni je umro otac

Legiju sam samo ja mogao da glumim: Vuk Kostić o najtežem trenutku - Tri nedelje pre Slobinog hapšenja meni je umro otac

Mondo 02.04.2021
Glumac otkrio da je u martu 2001. godine, u trenucima kada se odvijala drama u Vili Mir na Dedinju, izgubio oca - "Imao sam 21 godinu i nisam razmišljao ni o čemu drugom" Glumac otkrio da je u martu 2001. godine, u trenucima kada se odvijala drama u… »
"Nadam se da nisam razočarao": Vuk Kostić igra Legiju u seriji "Porodica" i tvrdi da mu je rečeno - samo ti možeš njega da…

"Nadam se da nisam razočarao": Vuk Kostić igra Legiju u seriji "Porodica" i tvrdi da mu je rečeno - samo ti možeš njega da…

Blic 01.04.2021
Glumac Vuk Kostić u seriji "Porodica" tumači lik Milorada Ulemeka Legije, komandanta ozloglašene JSO i de fakto šefa zemunskog klana, a kako kaže, reditelj Bojan Vuletić rekao je kako ta uloga može samo njemu da pripadne. - Bojan me je birao i… »
Vuk Kostić je imao dublera u seriji "Porodica", otkrivamo zašto mu je bio neophodan

Vuk Kostić je imao dublera u seriji "Porodica", otkrivamo zašto mu je bio neophodan

Blic 01.04.2021
Glumac Vuk Kostić u seriji "Porodica" tumači lik Milorada Ulemeka Legije, komandanta ozloglašene JSO i de fakto šefa zemunskog klan, a kako saznajemo, imao je dublera. U seriji "Porodica" na ulogu Legije su podeljeni komentari i dok jedni misle da je… »

Vesti dana »