Povezane vesti

Živeti sa autizmom, boreći se protiv predrasuda

Živeti sa autizmom, boreći se protiv predrasuda

RTV 02.04.2021
NOVI SAD, SUBOTICA - Autizam nije bolest nego stanje, osobe kod kojih je dijagnostikovan nisu nevaspitane i nisu rezultat "hladnih odnosa" roditelja, lekcije su kojih se svet podseća svakog drugog aprila, na Svetski dan osoba sa autizmom. U evropi… »
Vrbas: Policajci raširili veliki transparent "I ja volim nekog sa autizmom"

Vrbas: Policajci raširili veliki transparent "I ja volim nekog sa autizmom"

Radio 021 02.04.2021
Svake godine 2. aprila se širom sveta obeležava Dan autizma, a ove godine poruku podrške poslali i policajci iz Vrbasa. Policajci iz Vrbasa okupili su se jutros sa svojim mališanima i razvili veliki transparent "I ja volim nekog sa autizmom". "I mi… »
Policajci u Vrbasu obeležili Svetski dan autizma

Policajci u Vrbasu obeležili Svetski dan autizma

Nova 02.04.2021
Svetski dan autizma obeleževa se tradicionalno 2. aprila svake godine, a ove su ga i pripadnici Policijske stanice u Vrbasu obeležili na prikladan način i iskazali solidarnost sa onima koji je naša pomoć najpotrebnija. Pripadnici policijske stanice u… »
"Plavci" iz vrbasa pružaju podršku: Policajci iz Vrbasa obeležili Svetski dan osoba sa autizmom (foto)

"Plavci" iz vrbasa pružaju podršku: Policajci iz Vrbasa obeležili Svetski dan osoba sa autizmom (foto)

Večernje novosti 02.04.2021
ZAPOSLENI u Policijskoj stanici Vrbas danas su, sa svojom decom, obeležili Svetski dan osoba sa autizmom, u znak podrške svim sugrađanima koji su na spektru. - I mi nosimo plavo i volimo nekoga sa autizmom - stoji u poruci koja je objavljena na fejsbuk… »

Vesti dana »