Povezane vesti
Novoinficiranih preko 4 500, preminulo 39 pacijenata!
Prva 02.04.2021
Prema poslednjem preseku u Srbiji je od koronavirusa obolelo još 4.826 osoba, a broj preminulih iznosi 39. Biće reči o eventualnom popuštanju epidemioloških mera, jer se primećuje blagi pad novozaraženih. Građani Srbije nakon današnje sednice… »
Crveni, zeleni ili žuti model? Krizni štab danas raspravlja o popuštanju mera i radu ugostitelja, na stolu su tri opcije
Blic 02.04.2021
Nova sednica Kriznog štaba najavljena je za danas u 16 sati, a na njoj će biti reči o eventualnom popuštanju epidemioloških mera, jer, kako kaže premijerka Brnabić, blagi pad novozaraženih postoji. Šta je to što bi građani Srbije mogli da… »
Vesti dana »

BLOG UŽIVO Dve godine od masovnog ubistva u „Ribnikaru“: Građani, studenti i profesori u kolonama čekaju da polože cveće i zapale sveću
Nova pre 39 minutajoš 70 povezanih

Zelenski odbio Putinov predlog za trodnevno primirje; Novorosijsk proglasio vanredno stanje nakon napada
RTS pre 9 minutajoš 19 povezanih

Velika tuča navijača u Splitu, panika, stampedo, intervenisala policija (video)
Sportski žurnal pre 33 minutajoš 16 povezanih