Povezane vesti

Velika tragedija glumice iz serije "Porodica": Igra Miloševićevu ćerku, a tokom snimanja izgubila je oca!

Velika tragedija glumice iz serije "Porodica": Igra Miloševićevu ćerku, a tokom snimanja izgubila je oca!

Mondo 03.04.2021
"Žao mi je što neće moći da gleda". "Žao mi je što neće moći da gleda". Srbija je odgledala mini-seriju " Porodica" o poslednjim danima porodice Milošević u Vili Mir u Užičkoj ulici, neposredno pred hapšenje nekadašnjeg predsednika SRJ… »
"Za vreme snimanja moj otac je bio u bolnici": Tijana u "Porodici" igra Mariju Milošević, a ovo je boli: "Žao mi je što on…

"Za vreme snimanja moj otac je bio u bolnici": Tijana u "Porodici" igra Mariju Milošević, a ovo je boli: "Žao mi je što on…

Blic 02.04.2021
Serija "Porodica" se bavi poslednjim danima Slobodana Miloševića i njegove porodice u vili u Užičkoj ulici. Zapaženu ulogu u seriji ima glumica Tijana Marković koja igra njegovu ćerku Mariju Milošević. Dok je snimala seriju, Tijana je prolazila… »
Marijin lik je tragičan, znam kako joj je bilo: Glumica Tijana Marković o ulozi ćerke Slobodana Miloševića (video)

Marijin lik je tragičan, znam kako joj je bilo: Glumica Tijana Marković o ulozi ćerke Slobodana Miloševića (video)

Večernje novosti 02.04.2021
MLADA glumica Tijana Marković, koja u seriji "Porodica" glumi Mariju Milošević, osvojila je i publiku i kritiku svojim tumačenjem lika ćerke predsednika SRJ Slobodana Miloševića. Glumica je govorila o Mariji, rekavši da je sve što se desilo… »

Vesti dana »