Povezane vesti

Kolarov: Očekivao sam da FSS ne sumnja u moju povredu

Kolarov: Očekivao sam da FSS ne sumnja u moju povredu

N1 Info 03.04.2021
U emisiji "Veče sa Ivanom Ivanovićem" na televiziji Nova S, bivši kapiten srpske fudbalske reprezentacije Aleksandar Kolarov je govorio o tome zašto se razočarao u Fudbalski savez Srbije koji kako kaže nije stao u njegovu zaštitu. Defanzivac Intera… »
Kolarov otvorio dušu, evo zašto nije igrao protiv Škota i zašto zatvara vrata srpskom fudbalu!

Kolarov otvorio dušu, evo zašto nije igrao protiv Škota i zašto zatvara vrata srpskom fudbalu!

Sportske.net 03.04.2021
Aleksandar Kolarov je gostujući u emisiji "Veče sa Ivanom Ivanovićem" govorio o važnim temama, a svakako da su najvažnije povratak u srpski fudbal i utakmica sa Škotskom. Kao što znate, Kolarov nije nastupao u odlučujućoj utakmici za EP, koju je… »
Kolarov o povratku u srpski fudbal: Igrač Intera otkrio da li će obući crveno-beli dres

Kolarov o povratku u srpski fudbal: Igrač Intera otkrio da li će obući crveno-beli dres

Večernje novosti 03.04.2021
FUDBALER Intera i bivši kapiten Srbije Aleksandar Kolarov pričao jeo šansama da se do kraja igračke karijere vrati u Srbiju. Iskusni levi bek je već nekoliko prelaznih rokova bio meta Crvene zvezde, pričalo se kako bi mogao da zaduži opremu kluba… »
Kolarov: Očekivao sam da FSS stane iza mene, da nema sumnje

Kolarov: Očekivao sam da FSS stane iza mene, da nema sumnje

Nova 03.04.2021
Aleksandar Kolarov, bivši kapiten fudbalera Srbije, objasnio je da je sam doneo odluku da propusti meč Srbije i Škotske u baražu za Evropsko prvenstvo i da je očekivao zaštitu FSS. Objasnio je Kolarov zbog čega je propustio meč sa Škotima… »

Vesti dana »