Povezane vesti

Mi u krevetu 3 dana, a policajci nam donose sve što tražimo! Ivan uživo otkrio detalje o vezi s Marijom Milošević!

Mi u krevetu 3 dana, a policajci nam donose sve što tražimo! Ivan uživo otkrio detalje o vezi s Marijom Milošević!

Mondo 03.04.2021
Izneo intimne detalje iz veze sa Marijom. Izneo intimne detalje iz veze sa Marijom. Jedan od najpopularnijih densera devedesetih, Ivan Gavrilović, koji trenutno boravi u vili Parova, gde je suprugu prevario sa Milijanom Bogdanović, svojevremeno je bio u… »
"Bili smo zatvoreni po tri dana, donosili su nam hranu u krevet, ali ona je htela da pobegne" Ivan Gavrilović o vezi sa…

"Bili smo zatvoreni po tri dana, donosili su nam hranu u krevet, ali ona je htela da pobegne" Ivan Gavrilović o vezi sa…

Blic 03.04.2021
Pevač Ivan Gavrilović u rijalitiju "Parovi" otkrio je detalje veze sa Marijom Milošević, ćerkom nekadašnjeg predsednika SR Jugoslavije Slobodana Miloševića, sa kojom se zabavljao devedesetih godina. - Meni je bilo jako neprijatno, policajci su… »
Ivan Gavrilović progovorio o mariji Milošević: Htela je da pobegne, to je bila zabranjena ljubav!

Ivan Gavrilović progovorio o mariji Milošević: Htela je da pobegne, to je bila zabranjena ljubav!

Večernje novosti 03.04.2021
DENSER Ivan Gavrilović, koji je sada u rijalitiju "Parovi", bio je u vezi sa Marijom Milošević, ćerkom tadašnjeg predsednika Slobodana Miloševića i Mire Marković. Javnost bruji o detaljima života porodice Milošević zbog serije "Porodica", koja… »

Vesti dana »