Povezane vesti

Miodrag Dragičević: Duh Nebojše Glogovca oseća se u JDP-u

Miodrag Dragičević: Duh Nebojše Glogovca oseća se u JDP-u

Nova 03.04.2021
Lep je osećaj dobiti priznanja, pravi vetar u leđa, dokaz meni samom da sam radio dobro i da se trud isplatio. Ali, želim da grabim ka nekim još većim stvarima, težim projektima, glumačkim procesima, kaže za Nova.rs glumac Miodrag Dragičević… »
Prva nagrada „Nebojša Glogovac“ uručena Miodragu Dragičeviću

Prva nagrada „Nebojša Glogovac“ uručena Miodragu Dragičeviću

RTS 03.04.2021
Dodelom nagrada obeležen je Dan Jugoslovenskog dramskog pozorišta. Nagrada „Nebojša Glogovac“ za izuzetnu umetničku kreaciju mladog glumca uručena je glumcu Miodragu Dragičeviću. Nagrada, koja je ove godine dodeljena prvi put, pripala mu je za… »
Dragićeviću Nagrada Nebojša Glogovac: "Kazao mi je da ćemo raditi velike stvari, deo se ostvario"

Dragićeviću Nagrada Nebojša Glogovac: "Kazao mi je da ćemo raditi velike stvari, deo se ostvario"

Telegraf 03.04.2021
- Imao sam sreću što sam delio kadar sa Glogijem i posle jednog snimajućeg dana kazao mi je da ćemo zajedno raditi velike stvari. Drago mi je što se deo njegovog proročanstva ostvario - kazao je Dragićević. Glumac Miodrag Dragičević prvi je… »
Miodrag Dragičević prvi dobitnik nagrade „Nebojša Glogovac“

Miodrag Dragičević prvi dobitnik nagrade „Nebojša Glogovac“

N1 Info 03.04.2021
Glumcu Miodragu Dragičeviću danas je povodom Dana Jugoslovenskog dramskog pozorišta uručena nagrada "Nebojša Glogovac" za izuzetnu umetničku kreaciju mladog glumca, koja je ove godine dodeljena prvi put. Dragičeviću je nagrada „Nebojša… »
Nagrada “Nebojša Glogovac” u rukama Miodraga Dragičevića

Nagrada “Nebojša Glogovac” u rukama Miodraga Dragičevića

Nova 03.04.2021
Glumac Miodrag Dragičević prvi je laureat novoustanovljene Nagrade "Nebojša Glogovac", kojom je ovenčan na današnjoj proslavi Dana Jugoslovenskog dramskog pozorišta. Nagradu koja nosi ime pokojnog glumca i nekadašnjeg prvaka drame Jugoslovenskog… »
Glumcu Miodragu Dragičeviću uručena nagrada „Nebojša Glogovac“

Glumcu Miodragu Dragičeviću uručena nagrada „Nebojša Glogovac“

Danas 03.04.2021
Glumcu Miodragu Dragičeviću danas je povodom Dana Jugoslovenskog dramskog pozorišta uručena nagrada „Nebojša Glogovac“ za izuzetnu umetničku kreaciju mladog glumca, koja je ove godine dodeljena prvi put. Dragičeviću je nagrada „Nebojša… »
Prvi laureat nagrade “Nebojša Glogovac” Miodrag Dragičević

Prvi laureat nagrade “Nebojša Glogovac” Miodrag Dragičević

Nova 03.04.2021
Glumac Miodrag Dragičević prvi je laureat novoustanovljene Nagrade "Nebojša Glogovac", kojom je ovenčan na današnjoj proslavi Dana Jugoslovenskog dramskog pozorišta. Nagradu koja nosi ime pokojnog glumca i nekadašnjeg prvaka drame Jugoslovenskog… »

Vesti dana »