Povezane vesti

Đilas imao saobraćajnu nezgodu na Autokomandi

Đilas imao saobraćajnu nezgodu na Autokomandi

Nova 03.04.2021
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas imao je danas saobraćajnu nezgodu u blizini Autokomande u Beogradu. Kako se može videti na video snimku koji je objavio Kurir, najverovatnije je reč o “čukanju”, budući da se na snimku ne… »
Dragan Đilas imao saobraćajku na Autokomandi: Sudar džipa i "pežoa", pogledajte snimak!

Dragan Đilas imao saobraćajku na Autokomandi: Sudar džipa i "pežoa", pogledajte snimak!

Mondo 03.04.2021
Lider SSP Dragan Đilas učestvovao je danas u saobraćajnoj nesreći na Autokomandi u Beogradu. Lider SSP Dragan Đilas učestvovao je danas u saobraćajnoj nesreći na Autokomandi u Beogradu. Đilas je potvrdio da je danas učestvovao u saobraćajnoj… »
Đilas učestvovao u nezgodi: Šteta minimalna, nema povređenih, ja sam kriv

Đilas učestvovao u nezgodi: Šteta minimalna, nema povređenih, ja sam kriv

N1 Info 03.04.2021
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas potvrdio je da je učestvovao u saobraćajnoj nezgodi u blizini Autokomande u Beogradu. Đilas je rekao da je krivac za tu nezgodu. Rekao je da je kriv jer je udario u automobil otpozadi, da je… »
Đilas nakon nezgode: Ja sam kriv, udario sam čoveka otpozadi

Đilas nakon nezgode: Ja sam kriv, udario sam čoveka otpozadi

Nova 03.04.2021
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas potvrdio je za naš portal da je došlo da saobraćajne nezgode u blizini Autokomande u Beogradu. Đilas je rekao da je on kriv, te da je šteta minimalna, kao i da nema povređenih. “Imao sam mali… »
"Ja sam kriv, udario sam čoveka" Oglasio se Dragan Đilas nakon saobraćajne nesreće

"Ja sam kriv, udario sam čoveka" Oglasio se Dragan Đilas nakon saobraćajne nesreće

Srbija danas 03.04.2021
Lider SSP ispričao šta se dogodilo. Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas potvrdio je da je došlo da saobraćajne nezgode u blizini Autokomande u Beogradu. Đilas je rekao da je on kriv, te da je šteta minimalna, kao i da nema… »
Dragan Đilas imao saobraćajnu nezgodu (foto)

Dragan Đilas imao saobraćajnu nezgodu (foto)

Blic 03.04.2021
Lider SSP Dragan Đilas imao je saobraćajnu nezgodu na Autokomandi u Beogradu. Još se ne zna kako je do nje došlo, kao ni da li je on bio za volanom BMW-a koji se sudario sa "pežoom" ili njegov vozač, piše Kurir. Sa njim je u trenutku udesa bio i… »

Vesti dana »