Povezane vesti

Popuštanja mera nema, moja blanko ostavka je tu! Da li mislite da će korona proći ako ja napustim Krizni štab?

Popuštanja mera nema, moja blanko ostavka je tu! Da li mislite da će korona proći ako ja napustim Krizni štab?

Mondo 03.04.2021
Doktor Kon naglašava da se i dalje traži održivi model. Doktor Kon naglašava da se i dalje traži održivi model. Gost "Usijanja" na Kurir TV epidemiolog i član Kriznog štaba dr Predrag Kon govorio je o novim merama i pojašnjavao koliko su… »
Nema popuštanja mera: ''Nećemo braniti kretanje za Vaskrs, već ćemo samo korigovati postojeća pravila''

Nema popuštanja mera: ''Nećemo braniti kretanje za Vaskrs, već ćemo samo korigovati postojeća pravila''

Pravda 03.04.2021
Epidemiolog i član Kriznog štaba dr Predrag Kon gostovao je u “Usijanju” i govorio o novim merama. On je pojasnio koliko su dosadašnje bile efikasne, a otkrio da li je struka zadovoljna procesom vakcinacije. - Mere su i dalje na snazi, a od… »
Kon: Mere i dalje na snazi, od ponedeljka korekcije

Kon: Mere i dalje na snazi, od ponedeljka korekcije

RTV 03.04.2021
BEOGRAD - Epidemilolog i član Kriznog štaba Predrag Kon izjavio je da su mere i dalje na snazi i da će od ponedeljka biti korekcija, ali da je to daleko od popuštanja mera. On je rekao da se i dalje traži održivi model. "Za Uskrs očekujem da će… »

Vesti dana »