Povezane vesti

Legenda Atletiko Madrida: ‘Zainteresovan sam samo za Partizan, moju najveću ljubav posle supruge i ćerki’

Legenda Atletiko Madrida: ‘Zainteresovan sam samo za Partizan, moju najveću ljubav posle supruge i ćerki’

Hot sport 04.04.2021
Legenda Atletiko Madrida, Milinko Pantić, sanja povratak u Srbiju i klupu crno-belih. Proveo je u Partizanu šest godina, nakon toga je neko vreme bio u Grčkoj, pa je svoj put završio u Atletiko Madridu gde je i stekao svetsku slavu. Na tadašnjem… »
Milinko Pantić pričao Špancima o povratku u Partizan

Milinko Pantić pričao Špancima o povratku u Partizan

Nova 04.04.2021
Legendarni fudbaler Atletiko Madrida, Milinko Pantić, u intervjuu za španski "As" prisetio se najblistavijih momenata karijere. Pantić je osvojio duplu krunu sa Atletikom, pamti se najviše gol protiv Barselone u finalu Kupa Kralja, a sada je Špancima… »
U Madridu je postao božanstvo, sada priželjkuje poziv iz Humske: "Partizan je moja najveća ljubav!"

U Madridu je postao božanstvo, sada priželjkuje poziv iz Humske: "Partizan je moja najveća ljubav!"

Sportske.net 04.04.2021
Milinko Pantić ostavio je dubok trag u Atletiku iz Madrida gde je 1995. godine stigao na zahtev legendarnog Radomira Antića iz Panioniosa. U intervjuu za španski As, Srbin je objasnio kako je to izgledalo kada je dolazio skoro kao anonimus. "Bez tog… »
Milinko Pantić: Posle porodice, Partizan je moja najveća ljubav

Milinko Pantić: Posle porodice, Partizan je moja najveća ljubav

Mozzart sport 04.04.2021
“Bilo je kontakata iz Srbije, ali tamo želim da treniram samo Partizan”, kaže legenda Atletika. Šest godina je Milinko Pantić nosio dres Partizana u seniorskom pogonu, put ga je potom vodio u Grčku, pa u Atletiko Madrid gde je dostigao svetsku… »
Da li ste zaboravili milinka pantića? Partizan je moja najveća ljubav, kad sam dolazio u Atletiko ni prezime mi nisu znali

Da li ste zaboravili milinka pantića? Partizan je moja najveća ljubav, kad sam dolazio u Atletiko ni prezime mi nisu znali

Večernje novosti 04.04.2021
ŠEST godina je Milinko Pantić nosio dres Partizana u seniorskom pogonu, put ga je potom vodio u Grčku, pa u Atletiko Madrid gde je dostigao svetsku slavu. Na tadašnjem Visente Kalderonu Pantić je pobeđivao najveće igrače toga doba, golovima i… »

Vesti dana »