Povezane vesti

Jašareva teška sudbina: Kolege me izdale kad je bilo najteže

Jašareva teška sudbina: Kolege me izdale kad je bilo najteže

Nova 04.04.2021
Pevač Jašar Ahmedovski u svojoj životnoj ispovesti za domaće medije, govorio je i o pokojnom bratu, čuvenom Ipčetu Ahmedovskom. On je, kako “Kurir” prenosi, otkrio da su ga nakon Ipčetove pogibije mnoge kolege izneverile. Osvrnuo se i na odnos… »
U šabana se razočarao nakon strašne tragedije: Otkrivena tajna o prekidu velikog prijateljstva - nije me ni pozvao

U šabana se razočarao nakon strašne tragedije: Otkrivena tajna o prekidu velikog prijateljstva - nije me ni pozvao

Mondo 04.04.2021
Jašar ispričao kada se razišao sa pokojnim "kraljem narodne muzike". Jašar ispričao kada se razišao sa pokojnim "kraljem narodne muzike". Mlađi brat Jašara Ahmedovskog, Ipče mao je samo 28 godina kad je poginuo u julu 1994. na Ibarskoj magistrali… »
"Kada mi je umro brat,: svi su mi okrenuli leđa" Pevač progovorio o teškoj sudbini, bol ne prestaje

"Kada mi je umro brat,: svi su mi okrenuli leđa" Pevač progovorio o teškoj sudbini, bol ne prestaje

Blic 04.04.2021
Pevač Jašar Ahmedovski u svojoj životnoj ispovesti govorio je i o pokojnom bratu čuvenom Ipčetu Ahmedovskom. On je otkrio da su ga nakon Ipčetove pogibije mnoge kolege izneverile, a potom se osvrnuo i na odnos sa Šabanom Šaulićem koji je takođe… »
"Jedva sam preživeo ipčetovu pogibiju" Jašar Ahmedovski progovorio o najtežem periodu: NJegova devojka mi je u 5 ujutru…

"Jedva sam preživeo ipčetovu pogibiju" Jašar Ahmedovski progovorio o najtežem periodu: NJegova devojka mi je u 5 ujutru…

Večernje novosti 04.04.2021
PEVAČ Jašar Ahmedovski u svojoj životnoj ispovesti govorio je i o pokojnom bratu čuvenom Ipčetu Ahmedovskom. - Ipčetova pogibija je nešto najgore u mom životu. Bilo je to 1994. godine, sećam se svakog trenutka. O tome slabo i pričam. Ne bih… »

Vesti dana »