Povezane vesti
Bivši kapiten Borca i šampion iz 2001. preminuo u 49. godini
Nova 04.04.2021
Nekadašnji kapiten Borca iz Banja Luke Predrag Divljak preminuo je od posledica teške bolesti u 49. godini u Beogradu, objavio je taj klub. Divljak je bolovao od akutne mijeloidne leukemije, a poslednjih meseci se lečio na Vojnomedicinskoj akademiji u… »
Republika srpska tuguje,: plače za čuvenim kapitenom koji je podigao prvi pehar: Preminula legenda Banjaluke u 49. godini
Sportal blic 04.04.2021
Bivši fudbaler banjalučkog Borca Predrag Divljak preminuo je danas u 49. godini nakon teške bolesti. Proslavljeni napadač bolovao je od akutne meloidne leukemije. Nažalost, nije uspeo da pobedi ovu opaku bolest. Preminuo je na VMA u Beogradu, gde se… »
Preminuo bivši kapiten Borca: Nesrećni fudbaler izgubio životnu bitku u 49. godini
Večernje novosti 04.04.2021
BIVŠI kapiten Borca iz Banjaluke Predrag Pedo Divljak preminuo je jutros, posle teške bolesti. Proslavljeni fudbaler člana Premijer lige BiH je bolovao od akutne meloidne leukemije i umro je u Beogradu, gde se lečio prethodnih meseci. Divljak je preminuo… »
Vesti dana »
Dočekuje se Srpska nova godina: Koji se običaji poštuju i ko sve slavi
N1 Info pre 1 satjoš 14 povezanih
Ključa u bazenu: Srbiji triler protiv Španije, aplauzi himni Hrvatske
BBC News pre 15 minutajoš 19 povezanih
Otvorena Nedelja održivosti u Abu Dabiju, prisustvuje predsednik Vučić
RTS pre 35 minutajoš 12 povezanih





