Povezane vesti

Orlovi koji su pobegli od srpskog fudbala: Zvezdin odbegli biser, golman koji nikad nije dobio šansu i gastarbajteri!

Orlovi koji su pobegli od srpskog fudbala: Zvezdin odbegli biser, golman koji nikad nije dobio šansu i gastarbajteri!

Mondo 05.04.2021
Četiri fudbalera sa spiska Dragana Stojkovića nikada nisu zaigrala fudbal u Srbiji, a onih koji su vrlo rano "pobegli" je mnogo! Četiri fudbalera sa spiska Dragana Stojkovića nikada nisu zaigrala fudbal u Srbiji, a onih koji su vrlo rano "pobegli" je… »
Ronaldo je arogantan, niko ga nije nadigrao kao mi Srbi: Heroj Orlova isprozivao Kristijana zbog skandala u Beogradu!

Ronaldo je arogantan, niko ga nije nadigrao kao mi Srbi: Heroj Orlova isprozivao Kristijana zbog skandala u Beogradu!

Mondo 05.04.2021
"U šta se pretvara ovaj život i ovaj svet ako jedan lek za malo dete košta 2.500.000 evra", pita se srpski fudbaler. "U šta se pretvara ovaj život i ovaj svet ako jedan lek za malo dete košta 2.500.000 evra", pita se srpski fudbaler. Fudbalska… »
Strahinja Pavlović: Ono što su Pele i Maradona u svetu, to je Piksi kod nas

Strahinja Pavlović: Ono što su Pele i Maradona u svetu, to je Piksi kod nas

Mozzart sport 05.04.2021
Mladi štoper uveren da će Srbija igrati na Svetskom prvenstvu u Kataru. Iako mu je tek 19 godina, Strahinja Pavlović nametnuo se u standardnog reprezentativca Srbije. U oktobarskim utakmicama na startu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo jedini je uz… »
"Srbija ima svog Maradonu i Pelea, meni je bilo zabranjeno da izgubim!"

"Srbija ima svog Maradonu i Pelea, meni je bilo zabranjeno da izgubim!"

Sportske.net 05.04.2021
Dolaskom Dragana Stojkovića na mesto selektora Srbije, defanzivac Monaka na pozajmici u Brižu Strahinja Pavlović dobio je priliku da bude deo "orlova" koju je iskoristio na pravi način. U intervjuu za Informer, nekadašnji fudbaler Partizana otkrio je… »
Piksi je naš pele i maradona: Strahinja Pavlović rođen kad se selektor oprostio od igranja, ali slušao je legende o njemu

Piksi je naš pele i maradona: Strahinja Pavlović rođen kad se selektor oprostio od igranja, ali slušao je legende o njemu

Večernje novosti 05.04.2021
STRAHINJA Pavlović odigrao je 270 minuta za orlove u martovskom prozoru kvalifikacija, jedini uz iskusnijeg kolegu iz odbrane Stefana Mitrovića koji je sve vreme bio na terenu. Selektor Stojković time je pokazao da na štopera Monaka (trenutno na… »
Piksi je kod nas ono što su pele i maradona u svetu: Srpski fudbaler ga se ne seća kao igrača, ali zna kakva je veličina

Piksi je kod nas ono što su pele i maradona u svetu: Srpski fudbaler ga se ne seća kao igrača, ali zna kakva je veličina

Mondo 05.04.2021
Ponosan je što je postao standardan reprezentativac u Piksijevoj selekciji Srbije. Ponosan je što je postao standardan reprezentativac u Piksijevoj selekciji Srbije. Fudbaleri Srbije su na pravi način započeli kvalifikacije za Svetsko prvenstvo u… »

Vesti dana »