Повезане вести
Полиција привела возача у Београду који је возио са 2,8 промила алкохола у крви
Н1 Инфо 05.04.2021
Саобраћајна полиција привела је у Београду мушкарца (21) због вожње у потпуно алкохолисаном стању, саопштило је Министарство унутрашњих послова. Како се наводи, возач је заустављен на Новом Београду и установљено да је имао… »
Ухваћен "рекордер" на Новом Београду: Младић (21) возио мортус пијан, урадио алкотест и шокирао полицајце
Мондо 05.04.2021
Возач ће бити приведен дежурном судији за прекршаје. Возач ће бити приведен дежурном судији за прекршаје. Припадници Министарства унутрашњих послова у Београду привели су мушкарца (21) из околине Бруса, који је заустављен на… »
Возио аутомобил са 2,8 промила алкохола у крви
Нова 05.04.2021
Припадници Министарства унутрашњих послова у Београду привели су мушкарца (21) из околине Бруса, који је заустављен у Новом Београду, јер је својим возилом марке "опела астра" управљао под видним дејством алкохола, доводећи у… »
Младић (21) из Бруса возио мортус пијан: Имао 2,8 промила у крви, довео у опасност и себе и друге
Телеграф 05.04.2021
Возач ће бити приведен дежурном судији за прекршаје. Припадници полиције у Београду привели су мушкарца(21) из околине Бруса, који је заустављен у Новом Београду, јер је својим возилом марке "опел астра" управљао под видним… »
Вести дана »
Код Лебана након три и по сата успостављен саобраћај, нормализован после три сата и код Дољевца
Данас пре 48 минутајош 2 повезане
Селектор ватерполо репрезентације Србије након победе над Холандијом: Били смо далеко испод наших могућности
Данас пре 1 сатјош 1 повезана
Велико изненађење: Србија славила тек на петерце против аутсајдера на старту Европског првенства
Данас пре 2 сатајош 1 повезана






