Povezane vesti

Počinje suđenje Simoviću za napad na Sretka Kalinića

Počinje suđenje Simoviću za napad na Sretka Kalinića

Nova 05.04.2021
Pred Specijalnim sudom u Beogradu danas bi trebalo da počne suđenje nekadašnjem pripadniku "zemunskog klana" Milošu Simoviću, povodom optužbi da je pokušao da ubije pripadnika istog klana Sretka Kalinića u Hrvatskoj 2010. godine, dok su bili u… »
Simović negirao krivicu za pokušaj ubistva Kalinića

Simović negirao krivicu za pokušaj ubistva Kalinića

Nova 05.04.2021
Suđenje Milošu Simoviću, nekadašnjem pripadniku "zemunskog klana", koji se tereti za pokušaj ubistva Sretka Kalinića, takođe pripadnika istog klana, održano je danas u zgradi Specijalnog suda u Beogradu, a optuženi je negirao krivicu. Simović se… »
Krvavi piknik u Zagrebu: „Zemunac“ pucao zbog žene

Krvavi piknik u Zagrebu: „Zemunac“ pucao zbog žene

Nova 05.04.2021
Suđenje pripadniku “zemunskog klana” Milošu Simoviću, optuženom za pokušaj ubistva Sretka Kalinića, člana iste kriminalne grupe, nastavljeno je danas u Specijalnom sudu u Beogradu i to 11 godina nakon što se incident odigrao. Simović je… »
Član zemunskog klana pobesneo na suđenju: Nemojte više da me dovodite, postoji i drugi način!

Član zemunskog klana pobesneo na suđenju: Nemojte više da me dovodite, postoji i drugi način!

Mondo 05.04.2021
Bivši pripadnik zemunskog klana Miloš Simović, koji je optužen da je pokušao da ubije prijatelja Sretka Kalinića, kratko je izjavio pred Višim sudom u Beogradu da nije kriv i da nema od čega da se brani. Bivši pripadnik zemunskog klana Miloš… »
Ne dovodite me ako ne dođe i kalinić: Evo šta je Simović tražio od sudije na današnjem pretresu

Ne dovodite me ako ne dođe i kalinić: Evo šta je Simović tražio od sudije na današnjem pretresu

Večernje novosti 05.04.2021
RAZUMEO sam optužnicu, nisam kriv i neću da iznosim odbranu, jer nemam od čega da se branim. Na tužilaštvu i oštećenom je da dokazuju moju krivicu. Ovako se danas, pred Specijalnim sudom u Beogradu, gde mu se sudi za pokušaj ubistva pripadnika… »
Odloženo suđenje zemuncu: Simović tvrdi da nije kriv za pokušaj ubistva Kalinića: "Ovo je veliki put i trošak, sve ovo mi…

Odloženo suđenje zemuncu: Simović tvrdi da nije kriv za pokušaj ubistva Kalinića: "Ovo je veliki put i trošak, sve ovo mi…

Blic 05.04.2021
Nekadašnji pripadanik "zemunskog klana" Miloš Simović negirao je danas krivicu povodom optužbi da je pokušao da ubije pripadnika istog klana Sretka Kalinića u Hrvatskoj 2010, dok su bili u bekstvu od srpskih pravosudnih organa. On je na početku… »
Simović negirao da je pokušao da ubije Kalinića: Obojica su u zatvoru, osuđeni na maksimalne kazne

Simović negirao da je pokušao da ubije Kalinića: Obojica su u zatvoru, osuđeni na maksimalne kazne

Telegraf 05.04.2021
Simović je danas u sud priveden uz pomoć Žandarmerije pod jakim merama obezbeđenja. Nekadašnji pripadanik "zemunskog klana" Miloš Simović negirao je danas krivicu povodom optužbi da je pokušao da ubije pripadnika istog klana Sretka Kalinića u… »

Vesti dana »