Povezane vesti

Đorđe David o cecinoj saradnji sa diskvalifikovanom takmičarkom: Svako ima svoje afinitete, a Vanja...

Đorđe David o cecinoj saradnji sa diskvalifikovanom takmičarkom: Svako ima svoje afinitete, a Vanja...

Mondo 05.04.2021
Pevač izneo svoje mišljenje. Pevač izneo svoje mišljenje. Vanja Knežević, koja je nedavno diskvalifikovana iz muzičkog takmičenja Zvezde Granda, uskoro će snimiti svoj prvi singl zahvaljujući Ceci Ražnatović, što nam je nedavno potvrdio Damir… »
Poznati kompozitor OTKRIO! „Ceca me je ZVALA, pravim Vanji HIT!”

Poznati kompozitor OTKRIO! „Ceca me je ZVALA, pravim Vanji HIT!”

Svet & Skandal 05.04.2021
Diskvalifikovana takmičarka “Zvezda Granda” Vanja Knežević snima svoju prvu pesmu zahvaljujući folk divi Ceci Ražnatović, a ove glasine potvrdio je i poznati kompozitor Damir Handanović. Naime, Handanović je potvrdio da je nakon Cecinog poziva… »
Isprozivala cecu, pa oduvala stajlingom od 3.000 evra: Silikoni na izvol'te - jk polugola prošetala gradom! (foto)

Isprozivala cecu, pa oduvala stajlingom od 3.000 evra: Silikoni na izvol'te - jk polugola prošetala gradom! (foto)

Mondo 05.04.2021
Pevačica stigla na snimanje emisije Zvezde Granda. Pevačica stigla na snimanje emisije Zvezde Granda. Nakon što je odjeknula kao bomba vest da Vanja Knežević koja je diskvalifikovana iz muzičkog takmičenja Zvezde Granda, navodno snima prvi singl uz… »
Ceca me je pozvala, pravim Vanji hit! Diskvalifikovana takmičarka posle svađe sa jk snima prvu pesmu!

Ceca me je pozvala, pravim Vanji hit! Diskvalifikovana takmičarka posle svađe sa jk snima prvu pesmu!

Mondo 05.04.2021
Damir Handanović potvrdio za MONDO da Vanji pravi pesmu. Damir Handanović potvrdio za MONDO da Vanji pravi pesmu. Mlada Vanja Knežević, koja je nedavno diskvalifikovana iz muzičkog takmičenja "Zvezde Granda", uskoro će snimiti svoj prvi singl… »
Novi RAT? JK OPLELA po Ceci zbog DISKVALIFIKOVANE takmičarke!

Novi RAT? JK OPLELA po Ceci zbog DISKVALIFIKOVANE takmičarke!

Svet & Skandal 05.04.2021
Skandal sa Zvezda Granda se širi, nakon vesti da Vanja Knežević koja je diskvalifikovana iz muzičkog takmičenja Zvezde Granda, navodno snima prvi singl uz pomoć Cece Ražnatović, odnosno njenih saradnika, oglasila se i Jelena Karleuša. Ceca i Jeca… »
"Radim pesmu za Vanju Knežević... zvala me je Ceca" Oglasio se Damir Handanović o slučaju diskvalifikovane zvezde "Granda"

"Radim pesmu za Vanju Knežević... zvala me je Ceca" Oglasio se Damir Handanović o slučaju diskvalifikovane zvezde "Granda"

Blic 05.04.2021
Diskvalifikovana kandidatknja muzičkog takmičenja "Zvezde Granda", Vanja Knežević sprema svoj prvi singl i to zahvaljujući Ceci Ražnatović što je potvrdio i pevačicin dugogodišnji saradnik Damir Handanović. - Istina je, radim pesmu za Vanju… »
Neka se baba posveti štrikanju, njeno je prošlo, hvala ku***! Karleuša brutalno o Ceci posle vesti da Vanji pravi hit!

Neka se baba posveti štrikanju, njeno je prošlo, hvala ku***! Karleuša brutalno o Ceci posle vesti da Vanji pravi hit!

Mondo 05.04.2021
Oglasila se na Instagramu. Oglasila se na Instagramu. Nakon vesti da Vanja Knežević koja je diskvalifikovana iz muzičkog takmičenja Zvezde Granda, navodno snima prvi singl uz pomoć Cece Ražnatović, odnosno njenih saradnika, oglasila se i Jelena… »

Vesti dana »