Povezane vesti
Izbegli četiri milijarde dinara poreza: Rezultati Poreske policije u prva tri meseca
Večernje novosti 05.04.2021
PORESKA policija je tokom prva tri meseca podnela 346 krivičnih prijava nadležnim javnim tužilaštvima, kao i 11 dopuna krivičnih prijava protiv 429 osoba. Gone ih zbog ukupno 388 poreskih krivičnih dela, zbog kojih je izbegnut porez u iznosu od skoro… »
Poreska u prvom kvartalu podnela 346 krivičnih prijava
Nova ekonomija 05.04.2021
Inspektori Poreske policije su tokom prva tri meseca 2021. godine podneli 346 krivičnih prijava nadležnim javnim tužilaštvima, kao i 11 dopuna krivičnih prijava protiv 429 lica, za učinjenih 388 poreskih krivičnih dela, navodi se u saopštenju Poreske… »
U Srbiji otkrivene desetine fantomskih i peračkih preduzeća
Nova 05.04.2021
Poreska policija je za prva tri meseca ove godine ostvarila značajne rezultate rada i pored otežanih uslova za rad. Usled pandemije smanjen je broj inspektora koji operativno postupaju, saopštila je Poreska uprava Ministarstva finasija. Navodi se da su… »
Vesti dana »
"Poslednji pozdrav prijateljici i saborcu" Ivica Dačić se oprostio od Tatjane Ječmenice: "Neočekivano i prerano"
Blic pre 2 minutajoš 6 povezanih
Policijska akcija u Kotoru, privedeno na desetine članova kriminalnih grupa
Danas pre 2 satajoš 1 povezana






