Povezane vesti

Interesuje me samo "moja najveća ljubav - Partizan": Legenda Atletiko Madrida oduševila navijače crno-belih!

Interesuje me samo "moja najveća ljubav - Partizan": Legenda Atletiko Madrida oduševila navijače crno-belih!

Sportal blic 05.04.2021
Čuveni fudbaler profesionalnu karijeru počeo je u Partizanu u kom je igrao sve do raspada nekadašnje zemlje 1991. Nakon toga je napravio sjajnu karijeru, sa Atletiko Madridom je pod trenerskom palicom Radomira Antića osvojio duplu krunu u Španiji… »
Interesuje me samo Partizan, to je moja najveća ljubav: Legenda Atletiko Madrida je bez posla već 5 godina!

Interesuje me samo Partizan, to je moja najveća ljubav: Legenda Atletiko Madrida je bez posla već 5 godina!

Mondo 05.04.2021
Dugo ga nema u trenerskom poslu... Dugo ga nema u trenerskom poslu... Milinko Pantić je ostavio traga u Partizanu, klubu u kojem je počeo svoju seniorsku karijeru i čiji je deo bio sve do početka raspada Jugoslavije 1991. godine. Od tada je uspeo da… »
Milinko Pantić otkriva: Zainteresovan sam samo za Partizan!

Milinko Pantić otkriva: Zainteresovan sam samo za Partizan!

Sportski žurnal 05.04.2021
Milinko Pantić je već pet godina bez trenerskog posla: posle rada s mlađim kategorijama i B timom madridskog Atletika, u azerbejdžanskom Bakuu i kineskom Dalijenu?! Španski AS je zanimalo: zbog čega ne radi (bar) u Srbiji? - Iz zemlje sam otišao… »

Vesti dana »