Povezane vesti
Lončar: Nabavka vitaminskih paketa u skladu sa zakonom
Nova 05.04.2021
Ministarstvo zdravlja sprovelo je postupak javne nabavke vitaminskih paketa u skladu sa odredbama Zakona o javnim nabavkama (ZJN), rekao je danas ministar zdravlja Zlatibor Lončar. „Nabavka vitaminskih paketa samo je jedna u nizu mera kojima se država… »
Lončar: Javna nabavka vitaminskih paketa za penzionere u skladu sa zakonom
Blic 05.04.2021
Ministarstvo zdravlja sprovelo je postupak javne nabavke vitaminskih paketa u skladu sa odredbama Zakona o javnim nabavkama (ZJN), istakao je danas ministar zdravlja Zoran Lončar. -Nabavka vitaminskih paketa samo je jedna u nizu mera kojima se država… »
Ministarstvo zdravlja saopštilo: Javna nabavka vitaminskih paketa u skladu sa zakonom
Večernje novosti 05.04.2021
U SKLADU sa aktuelnom epidemiološkom situacijom, a usled „četvrtog talasa epidemije“ koji je pogodio sve države Evrope, odnosno značajnog povećanja broja obolelih građana u svim zemljama pa i u Srbiji, Ministarstvo zdravlja je sprovelo javnu nabavku… »
Vesti dana »
Jaćimović prekinuo štrajk glađu: Ostaje pod šatorom do petka, traži povraćaj autobusa
Euronews pre 1 satjoš 24 povezane
Direktor NIS-a: „Akcionari aktivno pregovaraju sa SAD, očekuje se argumentovan zahtev za novu licencu“
Serbian News Media pre 1 satjoš 33 povezane
Dani odluke za NIS – direktor pisao zaposlenima, uskoro novi zahtev za licencu, naftne kompanije povećavaju uvoz
RTS pre 1 satjoš 38 povezanih





