Povezane vesti
Samo vakcinisani mogu na hodočašće za vreme Ramazana
Nova 05.04.2021
Samo osobe koje su vakcinisane ili stekle imunitet od kovida-19 će moći da idu da obave omru, malo hodošašće u Meki tokom muslimanskog meseca posta ramazana koji počinje sredinom aprila, saopštile su danas saudijske vlasti. Ministarstvo za Hadž je… »
Saudijske vlasti: Umra samo za imunizirane od COVID-a
Al Jazeera 05.04.2021
„Samo osobama imunizovanim“ od korona virusa bit će dozvoljeno da obave hodočašće ili molitve u Velikoj džamiji u Meki na početku ramazana. Samo osobe koje su vakcinisane ili stekle imunitet od COVID-a 19 će moći ići da obave umru, malo hodošašće u Meki… »
Na hodočašće u Meku samo vakcinisani i oni koji su stekli imunitet
N1 Info 05.04.2021
Samo osobe koje su vakcinisane ili stekle imunitet od kovida-19 će moći da idu da obave omru, malo hodošašće u Meki tokom muslimanskog meseca posta ramazana koji počinje sredinom aprila, saopštile su danas saudijske vlasti. Ministarstvo za Hadž Saudijske… »
Vesti dana »
Ledeni dan u Srbiji i upozorenja na poledicu - temperatura neće prelaziti nulu
N1 Info pre 8 minutajoš 8 povezanih
Poledica jutros izmenila više linija gradskog prevoza! U Beogradu preko 10 linija saobraćaja izmenjenom trasom
Blic pre 18 minutajoš 6 povezanih
Veliko iznenađenje: Srbija slavila tek na peterce protiv autsajdera na startu Evropskog prvenstva
Danas pre 7 satijoš 5 povezanih





