Povezane vesti

Žao mu Ronalda, Mitar bi isto odreagovao!

Žao mu Ronalda, Mitar bi isto odreagovao!

Sportske.net 06.04.2021
Šta Aleksandar Mitrović misli o večitom derbiju koji je na programu sutra od 18 časova? "Zna se, ne treba tu mnogo da se priča. Neko sam ko mnogo voli Partizan, ali i ko jako poštuje Crvenu zvezdu i njenu istoriju. Jako je poštujem kao velikog… »
Mitrović: Reagovao bih isto kao Ronaldo

Mitrović: Reagovao bih isto kao Ronaldo

Vesti online 06.04.2021
Napadač Fulama i srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović prokomentarisao je još jednom meč kvalifikacija za SP protiv selekcije Portugalije. Srbija i Portugalija igrali su 2:2, a Kristijanu Ronaldu nije priznat gol u 93. minutu. – Da sam ja bio… »
Nismo imali vremena da se "izljubimo": Aleksandar Mitrović o potezu Ronalda: "nikada ne bih bacio traku, ali reagovao bih kao…

Nismo imali vremena da se "izljubimo": Aleksandar Mitrović o potezu Ronalda: "nikada ne bih bacio traku, ali reagovao bih kao…

Sportal blic 06.04.2021
Aleksandar Mitrović je u poslednje tri utakmice reprezentacije Srbije pokazao koliki je majstor. Postigao je pet golova za srpski nacionalni tim protiv Irske, Portugala i Azerbejdžana u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Kataru. Ukupno, Mitrović je… »

Vesti dana »