Povezane vesti
Kamioni na Šidu do 10 sati, Horgošu šest, na Batovcima pet
Dnevnik 06.04.2021
BEOGRAD: Prema informacijama Uprave granične policije u 13.15 sati kamioni na graničnom prelazu Šid na izlazu čekaju 600 minuta, a na Horgošu 360 minuta. Na prelazima Bačka Palanka i Batrovci čekaju po 300 minuta, a na Bogojevu 120 minuta, Kelebiji 180… »
Opreznost za volanom: Velika zadržavanja teretnih vozila na izlazu iz zemlje
Večernje novosti 06.04.2021
ZAHLAĐENJE najavljeno za danas, zahtevaće sporiju vožnju i više opreznosti za volanom. Mokre kolovoze, vozači mogu očekivati najpre na severu i i zapadu zemlje dok je u brdsko - planinskim predelima moguće i formiranje manjeg snežnog pokrivača, saopštio… »
AMSS: Pogoršanje uslova za vožnju
Danas 06.04.2021
Vozače danas očekuju nepovoljniji uslovi za vožnju, uz sporiji saobraćaj, mokre kolovoze i kišu najpre na severu i zapadu, a u brdsko-planinskim krajevima sneg, saopštio je Auto moto savez Srbije (AMSS). Povremeno jak severozapadni vetar u Vojvodini i na… »
AMSS: Zadržavanja na teretnim terminalima na graničnim prelazima od 60 do 360 minuta
Danas 05.04.2021
Na naplatnim stanicama širom Srbije nema zadržavanja, saopštio je Auto-moto savez Srbije (AMSS). Kada je reč o graničnim prelazima podaci Uprave granične policije pokazuju da na putničkim terminalima nema zadržavanja za vozila, ali ima na teretnim… »
Vesti dana »

Ubistvo Čarlija Kirka: Osumnjičenog prijavio porodični prijatelj, na pronađenim mecima pisalo 'O bela ćao'
BBC News pre 51 minutajoš 55 povezanih

Cene ogreva rastru, struja skuplja od 1. Oktobra: Kako da nam grejanje ove zime bude jeftinije
Blic pre 5 satijoš 20 povezanih

Bruto devizne rezerve NBS na kraju avgusta 28,6 miliona evra, zlatne rezerve povećane
Blic pre 4 satijoš 34 povezane

U Nišu ovog vikenda drugi „protest protiv blokada“: SNS organizovano poziva članove i traži potvrdu učešća
Danas pre 8 satijoš 16 povezanih

Katastrofa srpskog tenisera, Međedović izgubio set od 433. igrača planete
Nova pre 30 minutajoš 34 povezane