Povezane vesti

Krivokapić: Nisam izdajnik, niti ću ikada biti

Krivokapić: Nisam izdajnik, niti ću ikada biti

Dnevnik 06.04.2021
PODGORICA/NIKŠIĆ: Predsednik Vlade Crne Gore Zdravko Krivokapić je u otvorenom pismu narodu Crne Gore poručio da nije izdajnik, niti će to ikada biti, a da je odluku o pokretanju smene ministra Leposavića doneo teška srca. "Neću izdati ni zemlju… »
Krivokapić: Imam hiljadu mana, ali izdajnik nikad nisam bio

Krivokapić: Imam hiljadu mana, ali izdajnik nikad nisam bio

Nova 06.04.2021
"Nisam predložio da se ministar Leposavić razreši samo zbog izjave u vezi sa Srebrenicom. On, ali i svi ministri ove Vlade, moraju dobro znati da lične stavove podrede opstanku Vlade. Ovaj težak izazov podrazumeva da nemamo luksuz iznošenja ličnih… »
Krivokapić: Odluku o smjeni ministra pravde donio sam teška srca

Krivokapić: Odluku o smjeni ministra pravde donio sam teška srca

Slobodna Evropa 06.04.2021
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić je u utorak, 6. aprila, objavio saopštenje naslovljeno “Pismo narodu Crne Gore” u kojem ponovo objašnjava svoje razloge za smjenu ministra pravde, ljudskih i manjinskih prava Vladimira Leposavića i obraća se… »
Vučić: Naučili smo da iz Crne Gore idu na proslavu Oluje i da pažljivo slušaju šta im kaže NATO

Vučić: Naučili smo da iz Crne Gore idu na proslavu Oluje i da pažljivo slušaju šta im kaže NATO

RTS 06.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je, komentarišući to što je Zdravko Krivokapić pokrenuo proceduru za smenu ministra pravde, ljudskih i manjinskih prava Vladimira Leposavića u Crnoj Gori zbog izjave o Srebrenici, da se Srbija ne meša u… »
Krivokapićev predlog za opoziv ministra pravde u proceduri Skupštine Crne Gore

Krivokapićev predlog za opoziv ministra pravde u proceduri Skupštine Crne Gore

Blic 06.04.2021
Predlog crnogorske vlade za opoziv ministra pravde, ljudskih i manjinskih prava Vladimira Leposavića, zbog izjave o Srebrenici, stigao je u parlament. U obrazloženju se navodi da je Leposavić za 120 dana na ministarskoj poziciji u svom javnom delovanju… »
Predlog za razrešenje Leposavića u Skupštini Crne Gore

Predlog za razrešenje Leposavića u Skupštini Crne Gore

Nova 06.04.2021
Predsednik Vlade Zdravko Krivokapić dostavio je danas Skupštini Predlog za razrešenje ministra pravde, ljudskih i manjinskih prava, Vladimira Leposavića. U obrazloženju predloga, Kriokapić je naveo da je javno delovanje Leposavića od izbora na… »
“Krivokapić da podnese ostavku, Abazović da bude premijer”

“Krivokapić da podnese ostavku, Abazović da bude premijer”

Nova 06.04.2021
Politička kriza u Crnoj Gori nastavlja da tinja, a epilog se očekuju u narednim danima. Jedna od glavnih tema tamošnjih medija je smena ministra pravde, ljudskih i manjinskih prava Crne Gore Vladimira Leposavića. Naime, premijer Crne Gore Zdravko… »
"U se i u svoje kljuse": Vučić o situaciji o Crnoj Gori gde se koplja lome oko srebrenice

"U se i u svoje kljuse": Vučić o situaciji o Crnoj Gori gde se koplja lome oko srebrenice

Blic 06.04.2021
Ne mešamo se u unutrašnje odnose Crne Gore, mi ćemo nastaviti da pomažemo našem narodu u toj zemlji, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić. On je tako odgovorio na pitanje o situaciji u Crnoj Gori, tačnije o potencijalnoj smeni tamošnjeg… »
Vučić: Ne mešamo se u unutrašnje stvari Crne Gore

Vučić: Ne mešamo se u unutrašnje stvari Crne Gore

Slobodna Evropa 06.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je, povodom zahteva premijera Crne Gore Zdravka Krivokapića za smenu ministra pravde te zemlje Vladimira Leposavića zbog negiranja genocida u Srebrenici, da se Srbija ne meša u unutrašnje stvari Crne Gore… »
Protesti u više gradova u Crnoj Gori: “Ne damo Vlada” VIDEO

Protesti u više gradova u Crnoj Gori: “Ne damo Vlada” VIDEO

Nova 06.04.2021
Građani Crne Gore okupili su se danas u više gradova, u Podgorici, Bijelom Polju, Nikšiću, Beranama, Baru, kako bi pružili podršku ministru pravde, ljudskih i manjinskih prava Vladimiru Leposaviću. Premijer Zdravko Krivokapić saopštio je danas… »
Vučić: Naučili smo da iz Crne Gore idu na proslavu Oluje i da pažljivo slušaju šta im kaže NATO

Vučić: Naučili smo da iz Crne Gore idu na proslavu Oluje i da pažljivo slušaju šta im kaže NATO

Danas 06.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je povodom zahteva crnogorskog premijera Zdravka Krivokapića za smenu ministra pravde te zemlje Vladimira Leposavića zbog negiranja genocida u Srebrenici, da se Srbija ne meša u unutrašnje stvari Crne Gore… »
U više crogorskih gradova protesti u znak podrške ministru Leposaviću

U više crogorskih gradova protesti u znak podrške ministru Leposaviću

Danas 05.04.2021
U više crogorskih gradova danas su održani protesti u znak podrške ministru pravde i ljudskih i manjinskih prava Vladimiru Leposaviću, čiju smenu je zatražio premijer Zdravko Krivokapić. Nekoliko desetina građana okupilo se i ispred zgrade Vlade u… »
"Nisam oduševljen potezima Crne Gore": Vučić - NJihov je izbor, mi brinemo o našem narodu

"Nisam oduševljen potezima Crne Gore": Vučić - NJihov je izbor, mi brinemo o našem narodu

Večernje novosti 05.04.2021
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić večeras se obraća naciji iz studija televizije "Vesti". Govorio je i o predsedniku Vlade Crne Gore Zdravku Krivokapiću koji je pokrenuo postupak smene ministra pravde, ljudskih i manjinskih prava Vladimira… »

Vesti dana »