Povezane vesti

“Spremni čekamo derbi”

“Spremni čekamo derbi”

Vesti online 06.04.2021
Štoper Crvene zvezde Radovan Pankov nije krio da su crveno-beli i više nego spremni za 164. “večiti” derbi. Naveo je i da će im podrška navijača sa tribina i više nego nedostajati. Derbi se igra u sredu od 18:00. – Očekivanja su ista kao i… »
‘Očekivanja su ista, zacrtani cilj – pobeda’: Radovan Pankov pred 164. večiti derbi

‘Očekivanja su ista, zacrtani cilj – pobeda’: Radovan Pankov pred 164. večiti derbi

Hot sport 06.04.2021
Štoper Crvene zvezed Radovan Pankov nije krio da su crveno-beli i više nego spremni za 164. večiti derbi koji ih očekuje sutra od 18 časova. Defanzivac je podvukao i da će njemu i saigračima podrška navijača sa tribina i više nego nedostajati… »
Pankov: Moraće da nas napadnu, znamo da igramo na kontre

Pankov: Moraće da nas napadnu, znamo da igramo na kontre

Nova 06.04.2021
Fudbaler Crvene zvezde Radovan Pankov rekao je pred meč sa Partizanom, da su obe ekipe u fantastičnoj formi i da je uveren da će ovo biti jedan od lepših derbija. “I mi i oni smo u fantastičnoj formi i uveren sam da će biti jedan od lepših… »
‘Motiv da se približimo rivalu, spremni smo!’: Aleksandar Stanojević pred večiti derbi…

‘Motiv da se približimo rivalu, spremni smo!’: Aleksandar Stanojević pred večiti derbi…

Hot sport 06.04.2021
Fudbaleri Partizana u sklopu 30. superligaškog kola gostuju Crvenoj zvezdi. Za klub iz Humske ovo je prilika da se dodatno primakne rivalu i smanji zaostatak koji trenutno iznosi devet bodova u korist crveno-belih. Trener Partizana Aleksandar Stanojević… »
Stanković rešio dilemu o Kangi pred derbi

Stanković rešio dilemu o Kangi pred derbi

Sportske.net 06.04.2021
Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je danas da je njegova ekipa svesna da u derbiju protiv Partizana ima "meč loptu" i dodao da sigurno neće kalkulisati i da će crveno-beli ići na pobedu. "Lepo je pobediti u derbiju, spremni smo da… »
Stanković pred derbi: Idemo na pobedu, ostalo me ne zanima

Stanković pred derbi: Idemo na pobedu, ostalo me ne zanima

Vesti online 06.04.2021
Očekivanja pred najveću utakmicu srpskog fudbala izneo je šef stručnog štaba Crvene zvezde Dejan Stanković. Crvena zvezda će u sredu od 18 časova dočekati Partizan u okviru 164. večitog derbija. Uprkos rezultatu na sutrašnjem meču, Stanković… »
‘Sutra je pravi momenat da pokažemo kvalitet’: Stanković pred derbi – ‘Ovo je naša meč lopta!’

‘Sutra je pravi momenat da pokažemo kvalitet’: Stanković pred derbi – ‘Ovo je naša meč lopta!’

Hot sport 06.04.2021
Crvena zvezda će u sredu od 18 časova dočekati Partizan u okviru 164. večitog derbija, a očekivanja pred najveću utakmicu srpskog fudbala izneo je šef stručnog štaba tima iz Ljutice Bogdana Dejan Stanković. – Svaku sezonu u klubu počinjemo sa… »
Pankov: Uveren sam da će biti jedan od lepših derbija

Pankov: Uveren sam da će biti jedan od lepših derbija

Sportski žurnal 06.04.2021
Meč između Zvezde i Partizana igra se sutra na stadionu "Rajko Mitić" od 18.00. Fudbaler Crvene zvezde Radovan Pankov rekao je pred meč sa Partizanom da su obe ekipe u „fantastičnoj” formi i da je uveren da će ovo biti jedan od lepših derbija… »
Zvezdi će biti teže protiv Partizana nego protiv milana Legenda crno-belih veruje u pobedu svog tima, ali zna ko je najveća…

Zvezdi će biti teže protiv Partizana nego protiv milana Legenda crno-belih veruje u pobedu svog tima, ali zna ko je najveća…

Sportal blic 06.04.2021
Uspeh u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo pomogao je da se u Srbiji ponovo priča o fudbalu. Piskijevi “orlovi” su nam vratili veru u loptanje, a sada je red da nas večiti derbi ubedi da nije velika razlika između srpskog klupskog i… »
Crvena zvezda spremna za večiti derbi: Šampion će biti na nivou

Crvena zvezda spremna za večiti derbi: Šampion će biti na nivou

Dnevnik 06.04.2021
Fudbaleri Crvene zvezde u sutrašnjem 164. večitom derbiju mogu overiti četvrtu uzastopnu šampionsku titulu. Crveno-belima je za to potrebna pobeda i učiniće sve da do nje i stignu. Dodatni motiv je u što u poslednjih pet duela nisu savladali… »
Stanković pred derbi: Zdjelar i Šćekić ne mogu da nas pojedu

Stanković pred derbi: Zdjelar i Šćekić ne mogu da nas pojedu

Nova 06.04.2021
Crvena zvezda će u sredu od 18 časova dočekati Partizan u 164. večitom derbiju, a Dejan Stanković je ponovio da je cilj ove sezone dupla kruna. “Bio je cilj i prezimljavanje u Evropi, a to smo ostvarili, dok smo sada potpuno okrenuti obavezama u… »
Nisu nas "pojeli", niti će - i to ćemo pokazati: Zvezda ide na pobedu, Deki ne bi bio u koži Partizana!

Nisu nas "pojeli", niti će - i to ćemo pokazati: Zvezda ide na pobedu, Deki ne bi bio u koži Partizana!

Mondo 06.04.2021
"Ne znam kako bih se osećao da imam devet bodova manje", rekao je trener Zvezde pred 164. "večiti" derbi. "Ne znam kako bih se osećao da imam devet bodova manje", rekao je trener Zvezde pred 164. "večiti" derbi. Crvena zvezda u "večiti" derbi ulazi… »
Stojković izaziva zvezdu: Primio sam samo 1 gol u 6 derbija i kad je bilo navijača! (video)

Stojković izaziva zvezdu: Primio sam samo 1 gol u 6 derbija i kad je bilo navijača! (video)

Hot sport 06.04.2021
Kapiten crno-belih obratio se na konferenciji pred 164. večiti derbi. Meč između Crvene zvezde i Partizana igra se u sredu od 18 časova. Poznato je i gde ćemo moći da gledamo meč, ali i čiji skauti dolaze u ložu na Marakanu. Novinari su upitali… »
Stojković zove Piksija da vidi Markeca i Jojića i pecka Zvezdu: Primio sam jedan gol u šest derbija

Stojković zove Piksija da vidi Markeca i Jojića i pecka Zvezdu: Primio sam jedan gol u šest derbija

Mozzart sport 06.04.2021
“Ne znam što bi prazne tribine bila prednost za mene“, kaže Partizanov golman. Golmanu se svaka greška broji, ali Vladimir Stojković može da se podiči time što je kroz karijeru napravio jako malih broj njih. Posebno siguran bio je kad je bilo… »
Stojković pecka zvezdu pred večiti derbi: Što bih se ja radovao praznoj Marakani, dali su mi 1 gol u 6 derbija

Stojković pecka zvezdu pred večiti derbi: Što bih se ja radovao praznoj Marakani, dali su mi 1 gol u 6 derbija

Mondo 06.04.2021
Kapiten Partizana u svom stilu priprema derbi. Kapiten Partizana u svom stilu priprema derbi Počelo je "zagrevanje" za "večiti" derbi, a kapiten Partizana Vladimir Stojković u svom stilu kaže mu je žao što neće biti navijača, jer mu oni ni malo ne… »

Vesti dana »