Povezane vesti
Zlatiborska sela "meta" radoznalaca: Stopića pećinu posetilo 120 hiljada gostiju
Večernje novosti 06.04.2021
NA severoistočnoj padini Zlatibora, između Rožanstva i Trnave, jedan od najlepših speleoloških bisera Balkana godišnje privlači oko 120.000 turista. Stopića pećina od 6. aprila ima novo radno vreme, od 9.30 do 18. časova, pa je atrakcija u kojoj je prva… »
Novo radno vreme Stopića pećine
Glas Zapadne Srbije 06.04.2021
Čajetina - Jedna od najposećenijih speleoloških objekata Srbije čuvena Stopića pećina od danas ima novo radno vreme. Ova turistička atrakcija otvorena je za posetioce od 09.30 do 18.00 časova. Cena ulaznice za odrasle osobe je 250,00 dinara, dok je za… »
Novo radno vreme Stopića pećine
Zoom UE 06.04.2021
ZLATIBOR-Od danas Stopića pećina za posetioce će biti otvorena svakog dana od 09.30 do 18 časova,saopšteno je iz TO Zlatibor. Cena ulaznice za odrasle osobe je 250 dinara, dok je za decu od 7 do 15 godina 150 dinara. Stopića pećina nalazi se 19… »
Vesti dana »
Alarm u Sremskoj Mitrovici: Eutanazirano 700 svinja, uvedena vanredna situacija
NIN pre 12 minutajoš 28 povezanih
Vremenska prognoza: Stabilizacija danas, sutra novo naoblačenje
Naslovi.ai pre 1 satjoš 40 povezanih
Otežan uvoz naftnih derivata u Srbiju zbog niskog vodostaja Dunava
Naslovi.ai pre 2 satajoš 27 povezanih
U Leskovcu uhapšen vozač kamiona koji je udario vozilo Hitne pomoći
Jug press pre 2 satajoš 21 povezana
Eskalacija sukoba: Napadi na Iran, raketni incidenti i diplomatski pritisci
Naslovi.ai pre 38 minutajoš 23 povezane



