Povezane vesti
Bolje da je nikome nije pokazao: Tetovaža bivšeg fudbalera Partizana proglašena za najgoru na svetu!
Hot sport 06.04.2021
Neslavno priznanje za srpskog fudbalera. Nekadašnji štoper crno-belih Uroš Vitas sada nastupa u Al Kvadsijahu u Saudijskoj Arabiji. Veliku pažnju javnosti privukla je njegova tetovaža. U izboru poznatog italijanskog lista ‘Gazeta delo sport’, dobio je… »
Neslavna titula: Bivši štoper Partizana ima najgoru tetovažu na svetu (foto)
Večernje novosti 06.04.2021
U izboru poznatog italijanskog lista Gazeta delo sport za najgoru tetovažu na svetu pobedu je odneo srpski internacionalac Uroš Vitas. On je na svom telu naslikao lice svoje supruge, što je izazvalo lavinu komentara. Konkurencija za ovu ‘nagradu’ je bila… »
Srpski fudbaler je najbolji po najgorem na celom svetu! Italijani su ovu "sliku" proglasili za najružniju svih vremena
Sportal blic 06.04.2021
Fudbaleri, i sportisti generalno, poznati su po tome da vole , ali ponekad je bolje da ih ne pokazuju svetu. To je slučaj sa nekadašnjim štoperom Partizana koji sada nastupa u Al Kvadsijahu u Saudijskoj Arabiji. Naime, on je u izboru “Gazete delo sport”… »
Vesti dana »

"Molim građane da veruju u svoju državu" Vučević: Sada je jasno da iza svega što se dešava stoji pokušaj preuzimanja vlasti
Blic pre 3 satajoš 28 povezanih

Njujork tajms: Tramp nudi ustupanje Donbasa Rusiji u zamenu za mirovni sporazum
Politika pre 1 satjoš 101 povezana

Infrastruktura železnice Srbije instalirala mernu opremu u Prokopu za praćenje bezbednosti konstrukcije
Naslovi.ai pre 3 satajoš 24 povezane