Povezane vesti

Tužilaštvo naredilo dovođenje Jovanovića, on tvrdi – nisam izbegavao pozive

Tužilaštvo naredilo dovođenje Jovanovića, on tvrdi – nisam izbegavao pozive

N1 Info 06.04.2021
Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu izdalo je naredbu za dovođenje lIdera LDP Čedomira Jovanovića, dok on tvrdi da nije izbegavao pozive da da iskaz u vezi prebijanja vlasnika Klinike za fizikalnu terapiju “Fizio centar” prošle godine… »
Tužilaštvo naredilo dovođenje Jovanovića; Jovanović: Poziv sam dobio pre dva sata, ovo je provokacija

Tužilaštvo naredilo dovođenje Jovanovića; Jovanović: Poziv sam dobio pre dva sata, ovo je provokacija

Radio 021 06.04.2021
Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu izdalo je naredbu za dovođenje lidera LDP Čedomira Jovanovića za 25. jun 2021. godine pošto se do sada više puta nije odazivao na pozive tužilaštva gde je trebalo da bude saslušan u vezi sa prebijanjem… »
Oglasio se Jovanović: Poziv suda sam dobio pre dva sata

Oglasio se Jovanović: Poziv suda sam dobio pre dva sata

Nova 06.04.2021
Lider LDP Čedomir Jovanović izjavio je danas, povodom vesti da je Treće osnovno javno tužilaštvo izdalo nalog za njegovo privođenje, da je poziv za ročište krajem juna dobio pre dva sata i zapitao se ko je izvor za tu informaciju. “Samo neki sat… »
Oglasio se čeda Jovanović: Ovo je poručio nakon vesti da će biti priveden

Oglasio se čeda Jovanović: Ovo je poručio nakon vesti da će biti priveden

Večernje novosti 06.04.2021
POZIV za ročište sam dobio pre dva sata, pa me veoma zanima ko je izvor za tu informaciju - kaže lider LDP Čedomir Jovanović povodom vesti da je Treće osnovno javno tužilaštvo izdalo nalog za njegovo privođenje. Nalog je izdat jer, kako se… »
"Ovo je provokacija" Oglasio se i Čedomir Jovanović posle vesti da će biti priveden

"Ovo je provokacija" Oglasio se i Čedomir Jovanović posle vesti da će biti priveden

Srbija danas 06.04.2021
Poziv za ročište sam dobio pre dva sata, pa me veoma zanima ko je izvor za tu informaciju - kaže lider LDP Čedomir Jovanović. Nalog je izdat jer, kako se navodi, već duže vreme izbegava dolazak u tu instituciju da da iskaz. - Samo neki sat nakon… »
Opet naloženo policijsko dovođenje Jovanovića u tužilaštvo

Opet naloženo policijsko dovođenje Jovanovića u tužilaštvo

RTV 06.04.2021
BEOGRAD - Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu ponovo je izdalo naredbu za policijsko dovođenje lidera LDP-a Čedomira Jovanovića na saslušanje, koje je zakazano za kraj juna. Policija je trebalo da ga dovede i na saslušanje koje je bilo… »
Privode Čedomira Jovanovića! Izbegavao dolazak u tužilaštvo!

Privode Čedomira Jovanovića! Izbegavao dolazak u tužilaštvo!

Pravda 06.04.2021
Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu izdalo je naredbu za privođenje Čedomira Jovanovića, lidera LDP-a na saslušanju, s obzirom da već u više navrata, a bez opravdanja, izbegava dolazak u ovu instituciju kako bi dao svoj iskaz. Tako će… »
Tužilaštvo naredilo dovođenje Čedomira Jovanovića

Tužilaštvo naredilo dovođenje Čedomira Jovanovića

Nova 06.04.2021
Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu izdalo je naredbu za dovođenje lIdera LDP Čedomira Jovanovića za 25. jun 2021. godine pošto se do sada više puta nije odazivao na pozive tužilaštva gde je trebalo da bude saslušan u vezi prebijanja iz… »

Vesti dana »