Povezane vesti

Real Madrid razbio Liverpul - "deža vi" iz 2018: Odbrana pucala kao kod amatera, Siti šokirao u 90. minutu!

Mondo 06.04.2021
Odigrani su prvi mečevi četvrtfinala i već sada se može naslutiti ko će u završnicu... Odigrani su prvi mečevi četvrtfinala i već sada se može naslutiti ko će u završnicu... Real Madrid je na korak od polufinala Lige šampiona, a blizu toga je… »
Liverpul poklonio golove, Real pred polufinalom

Nova 06.04.2021
Real Madrid je savladao Liverpul u prvoj utakmici četvrtfinala Lige šampiona rezultatom 3:1. Briljirao je Vinisijus koji sa dva gola i sjajnom igrom doneo veliku prednost Realu. Prvo je u 27. minutu doneo vođstvo od 1:0, da bi već u 36.minutu Real… »