Povezane vesti

Aleksandra gađala Brendona šoljom nakon što joj je pretio: Ti ćeš u zatvor zbog prostitucije! (VIDEO)

Aleksandra gađala Brendona šoljom nakon što joj je pretio: Ti ćeš u zatvor zbog prostitucije! (VIDEO)

Vesti online 07.04.2021
Aleksandra Nikolić je izašla iz zatvora, pa se odmah uputila ka Beloj kući a sačekao je i Brendon Radonić zbog koga je i završila tamo. – Misliš da si bitna? Mogu da te pošaljem i u pravi zatvor! Tužiću te – provocirao je Brendon, dok su se… »
Pala krv u Zadruzi: Nastavljen sukob od noćas, umesto psovki batine - pobesnela Maja naskočila na Janjuša! (video)

Pala krv u Zadruzi: Nastavljen sukob od noćas, umesto psovki batine - pobesnela Maja naskočila na Janjuša! (video)

Mondo 07.04.2021
Obezbeđenju ruke pune posla. Obezbeđenju ruke pune posla Učesnici Zadruge Maja Marinković i Marko Janjušević ponovo su akteri najnovijeg skandala u Zadruzi. Nakon gostovanja u emisiji Ognjena Amidžića, posle koje su se posvađali na krv i nož, a… »
Tužba za pokušaj ubistva u zadruzi: Tuče, štipanje, gađanje šoljom, a onda zatvor

Tužba za pokušaj ubistva u zadruzi: Tuče, štipanje, gađanje šoljom, a onda zatvor

Blic 07.04.2021
Branislav Radonić Brendon otišao je do Maje Marinković kako bi je utešio, budući je ušla ponovo u fizički obračun sa Markom Janjuševićem Janjušem zbog njegovog razgovora sa Aleksandrom Nikolić. - Ona se ponaša kao laka žena, one se ponašaju… »
Tužiću je za pokušaj ubistva: Pretio joj zatvorom, a ona ga gađala šoljom - prostitutko, šta si radila u Albaniji?

Tužiću je za pokušaj ubistva: Pretio joj zatvorom, a ona ga gađala šoljom - prostitutko, šta si radila u Albaniji?

Mondo 07.04.2021
Haos u Zadruzi, reagovalo obezbeđenje. Haos u Zadruzi, reagovalo obezbeđenje. Nakon što su se Maja Marinković, Marko Janjušević Janjuš i Aleksandra Nikolić vratili iz Amidži šoua u Zadruzi je nastao opšti haos. Maja je nasrnula na Janjuša jer… »
Pobili se posle emisije: U studiju se smeškali, kad su izašli haos - "Što si me ponižavao, mamu ti je**m!" (video)!

Pobili se posle emisije: U studiju se smeškali, kad su izašli haos - "Što si me ponižavao, mamu ti je**m!" (video)!

Mondo 07.04.2021
U studiju nasmejani, a posle... U studiju nasmejani, a posle... Ljubavni trougao iz Zadruge - Janjuš, Maja i Aleksandra, bili su gosti u emisiji Ognjena Amidžića gde su govorili o svojim zamršenim odnosima. Aleksandra je otkrila da joj je "zabranjeno… »
Aleksandra Nikolić prokomentarisala intiman odnos Maje i Janjuša u spavaćoj sobi (VIDEO)

Aleksandra Nikolić prokomentarisala intiman odnos Maje i Janjuša u spavaćoj sobi (VIDEO)

Vesti online 07.04.2021
Maja Marinković, Aleksandra Nikolić i Marko Janjušević Janjuš bili su gosti emisije “Amidži šou”, a ovom prilikom je trenutno najpoznatiji ljubavni trougao u zemlji govorio otvoreno o svojim odnosima. Aleks nije mogla da sakrije koliko ju je… »
Obezbeđenje reagovalo zbog maje i Janjuša: Marinkovićeva nasrnula na košarkaša, opšti haos u "Zadruzi"

Obezbeđenje reagovalo zbog maje i Janjuša: Marinkovićeva nasrnula na košarkaša, opšti haos u "Zadruzi"

Blic 07.04.2021
u rijalitiju "Zadruga" nastao je opšti haos nakon što su se Maja Marinković, Marko Janjušević Janjuš i Aleksandra Nikolić vratili iz emisije "Amidži šou". Tačnije, Maja je pobesnela navodno zbog toga što je Aleksandra rekla da ju je Janjuš… »
Ovde nikome više ništa nije jasno: Janjuš, Maja i Aleksandra pokušali da objasne svoje odnose, zadrugarka otkrila: "Ja ne…

Ovde nikome više ništa nije jasno: Janjuš, Maja i Aleksandra pokušali da objasne svoje odnose, zadrugarka otkrila: "Ja ne…

Blic 06.04.2021
Ljubavni trougao u rijalitiju "Zadruga" koji čine Maja Marinković, Marko Janjušević Janjuš i Aleksandra Nikolić sada su u emisiji "Amidži šou" pokušali da objasne svoje odnose. Ipak, gledaoci su nakon njihovog izlaganja, ostali još više… »
"Izgubio sam ženu,: ništa više ne može da me zaboli" Kako li će ona reagovati na ovo? Janjuš otvoreno o emocijama prema…

"Izgubio sam ženu,: ništa više ne može da me zaboli" Kako li će ona reagovati na ovo? Janjuš otvoreno o emocijama prema…

Blic 06.04.2021
Marko Janjušević Janjuš komentarisao je u "Zadruzi" temu prevare, pa je izneo svoje mišljenje. - Za jedanaest godina braka nisam došao do toga da dođem u sumnju što bih mogao da prebacim. Nikad mi se nije desilo. Pa ne mogu da tvrdim da li bih… »

Vesti dana »