Povezane vesti

Đilas o Tadiću kao predsedniku: Ima boljih kandidata

Đilas o Tadiću kao predsedniku: Ima boljih kandidata

Nova 07.04.2021
Bivši predsednik Srbije i predsednik Socijaldemokratske stranke Boris Tadić prethodnog dana je za Nova.rs izjavio da bi mogao da se kandiduje na narednim predsedničkim izborima, ukoliko ne bude boljih kandidata. O njegovoj eventualnoj kandidaturi… »
Đilas: Ima boljih predsedničkih kandidata od Tadića

Đilas: Ima boljih predsedničkih kandidata od Tadića

N1 Info 07.04.2021
Bivši predsednik Srbije i predsednik Socijaldemokratske stranke Boris Tadić izjavio da bi mogao da se kandiduje na narednim predsedničkim izborima, ukoliko ne bude boljih kandidata. O njegovoj eventualnoj kandidaturi, najpre se izjasnio lider Dveri… »
Obradović: Narodu je dosta da bira između Tadića i Vučića

Obradović: Narodu je dosta da bira između Tadića i Vučića

Nova 07.04.2021
“Bio sam u pravu kad sa rekao da bi Boris Tadić trebalo da se povuče iz politike. Njegova kandidatura za predsednika predstavlja simbol povratka na bivši režim, koji niko ne želi jednako kao aktuelnu vlast. Narodu je dosta da bira između Tadića i… »
Obradović: Narodu je dosta da bira između Tadića i Vučića

Obradović: Narodu je dosta da bira između Tadića i Vučića

N1 Info 07.04.2021
Predsednik Dveri Boško Obradović izjavio je da je bio pravu kada je rekao da bi Boris Tadić trebalo da se povuče iz politike. "Njegova kandidatura za predsednika predstavlja simbol povratka na bivši režim, koji niko ne želi jednako kao aktuelnu… »
Tadić: Ukoliko ne bude kandidata koji može da pobedi Vučića i upravlja državom - kandidovaću se ja

Tadić: Ukoliko ne bude kandidata koji može da pobedi Vučića i upravlja državom - kandidovaću se ja

Radio 021 07.04.2021
Bivši predsednik Srbije i lider SDS Boris Tadić navodi za Nova.rs da bi se kandidovao na predsedničkim izborima isključivo ukoliko bi procenio da niko od drugih kandidata neće moći da pobedi Vučića, ali i da upravlja državom. Tadić je nedavno… »

Vesti dana »