Povezane vesti

Starici lopov ukrao 2.000 dinara koje je čuvala pod jastukom

Starici lopov ukrao 2.000 dinara koje je čuvala pod jastukom

Nova 07.04.2021
Policija u Nišu uhapsila je Prokupčanina R. D. (54) zbog sumnje da je 30. marta ove godine pokrao 93-godišnju Živku Petrović u niškom naselju Durlan. Nesrećnu baku opljačkao je R. D. (54) iz Prokuplja, dok je bila u svom dvorištu. “Uvek držim… »
Tužna priča baka živke (94): Radila je težak posao, a danas živi od 15.000 penzije: "Imam za lebac kad platim račune, tih…

Tužna priča baka živke (94): Radila je težak posao, a danas živi od 15.000 penzije: "Imam za lebac kad platim račune, tih…

Blic 07.04.2021
“Vidim vrata od kuće mi otvorena, otvorena i vrata od sobe. Pogledam na krevet - podignut prekrivač. Brknem pod jastuk - hoćeš, nema mi ga novčanik. Ja ga zovem novčanik, to je jedno malo ogledalce u koje sam držala novac, 2.000 dinara koje sam… »
Baka živki (94) ukrali poslednjih: 2.000 dinara "Penzija mi je samo 15.000, te pare mi mnogo znače"

Baka živki (94) ukrali poslednjih: 2.000 dinara "Penzija mi je samo 15.000, te pare mi mnogo znače"

Blic 07.04.2021
Niška policija uhapsila je R. D. (54) iz Prokuplja zbog sumnje da je 30. marta opljačkao staricu Živku Petrović (94) u njenoj kući. Besramni lopov je ispod jastuka nemoćne žene pronašao 2.020 dinara, poslednje pare koje je ostavila da kupi hranu i… »
Potresna ispovest opljačkane bake: Čuvam za unuke kad dođu- Penzija mi je mala, ali neko i to malo odneo (video)

Potresna ispovest opljačkane bake: Čuvam za unuke kad dođu- Penzija mi je mala, ali neko i to malo odneo (video)

Večernje novosti 07.04.2021
BILO je to oko 9 sati ujutro, iznenada se stvorio u dvorištu. Pitala sam ga: “ko si ti, ja te ne poznajem“. Oterala sam ga jer ne vidim dobro, nisam znala ko je. Ništa nije rekao, kao munja je prošao pored mene i otišao ka kapiji. Došla sam do… »

Vesti dana »