Povezane vesti

Voditeljka otkrila detalje sa snimanje emisije, takmičarka joj se unela u lice i pretila, odmah prekinuto snimanje

Voditeljka otkrila detalje sa snimanje emisije, takmičarka joj se unela u lice i pretila, odmah prekinuto snimanje

Vesti online 07.04.2021
Nakon ekipe iz Zadruge, Ognjen Amidžić je uveo drugu grupu gostiju. Kaja Ostojić, Vera Matović, Angelina, Đus i voditeljka emisije “Brak na neviđeo” Milica Kon koja je počela aktuelnom temom iz pomenute emisije. Voditeljki je naime pretila… »
Nema s Kim nije bila, pije litar vinjaka dnevno: "Brak na neviđeno" - najluđi video iz emisije koja šokira Srbiju!

Nema s Kim nije bila, pije litar vinjaka dnevno: "Brak na neviđeno" - najluđi video iz emisije koja šokira Srbiju!

Mondo 07.04.2021
Mladoženja koji ostavlja zabezeknutu mladu i "gradske ribe" koje demoliraju hotel nisu ništa! Mladoženja koji ostavlja zabezeknutu mladu i "gradske ribe" koje demoliraju hotel nisu ništa! Poslednja epizoda emisije "Brak na neviđeno" izazvala je… »
"Ja sam riba sa Karaburme,: ovo je ponižavanje!" Voditeljka napadnuta: "Samo što nije demolirala hotel, nije mi bilo…

"Ja sam riba sa Karaburme,: ovo je ponižavanje!" Voditeljka napadnuta: "Samo što nije demolirala hotel, nije mi bilo…

Blic 07.04.2021
Milica Kon, voditeljka emisije "Brak na neviđeno", ispričala je detalje neprijatne situacije koja joj se nedavno dogodila pred kamerama. Naime, jedna učesnica emisije napala je voditeljku i pretila joj. - Ti si mi ga birala, ti si kriva, jesi ti… »
Gradska riba zamalo demolirala hotel! Voditeljka otkrila šta se dešavalo iza kamera - "Ona je odlepila!"

Gradska riba zamalo demolirala hotel! Voditeljka otkrila šta se dešavalo iza kamera - "Ona je odlepila!"

Mondo 07.04.2021
Mlada napravila skandal! Mlada napravila skandal! Poslednja emisija "Braka na neviđeno" zapalila je javnost zbog Gordane, "gradske ribe sa Karaburme", kojoj su producenti i voditeljka za mladoženju doveli "ljaljana iz Medveđe". Mlada se u jednom… »

Vesti dana »