Повезане вести
У Хрватској затворска казна за усташке и четничке симболе
Нова 07.04.2021
Хрватски сабор требало би до краја маја заврши расправу о изменама и допунама Казненог закона које предлаже владајућа коалиција, а ових дана довршен је и нацрт текста којим се у Казени закон жели да дода члан којим би се… »
Јутарњи лист: Предлог да се истицање усташких и четничких симбола кажњава затвором
Данас 07.04.2021
Нацрт измена хрватског Кривичног закона којима се предвиђа затворска казна за јавну употребу усташких, четничких и фашистичких симбола довршен је ових дана, а реч је о иницијативи председника Јеврејске општине Загреб Огњена… »
Допуна закона у Хрватској: У затвор због истицања усташких и четничких симбола, забрањује се поздрав "за дом спремни"
Блиц 07.04.2021
Хрватски парламент би до краја маја требало да расправља о изменама и допунама Кривичног закона, на предлог владе, о забрани јавне употребе усташког поздрава "за дом спремни", којима се за непоштовање измењеног закона предвиђа… »
Вести дана »
Пише Игор Божић: Зашто сада? Председников позив самом себи на Н1
Цензоловка пре 3 сатајош 2 повезане
Поноћна лудница у Новом Пазару! Читав град дочекао Лалатовића и екипу после победе над Вошом, све "горело"!
Телеграф пре 2 сатајош 4 повезане
Нвора одушевио и насмејао све, поклонио медаљу дечаку из публике: "Славићу како ми кажу у аутобусу..."
Нова пре 4 сатијош 3 повезане
Хаос у Грачаници у БиХ: Покушали да опљачкају радњу, па почели да пуцају на полицију, један у бекству
Курир пре 3 сатајош 1 повезана




