Povezane vesti
Poslanici Skupštine Srbije hvalili vakcinaciju, Đilasa nazivali fašistom i nacistom
Danas 07.04.2021
U raspravi o amandamanima na Predlog zakona o izmenama Zakona o popisu stanovništva, poslanici Skupštine Srbije govorili su o neophodnosti odlaganja popisa, ali i o vakcinaciji i opozicionim partijama. Poslanici će posle podne glasati o svim tačkama… »
Poslanici ponovo vređali Đilasa, nazivali ga fašistom
Nova 07.04.2021
U raspravi o amandmanima na Predlog zakona o izmenama Zakona o popisu stanovništva, poslanici Skupštine Srbije govorili su o neophodnosti odlaganja popisa, ali i o vakcinaciji i opozicionim partijama. Dobar deo rasprave prošao je u optužbama i uvredama… »
Poslanici hvalili vakcinaciju, Đilasa nazivali fašistom i nacistom
N1 Info 07.04.2021
U raspravi o amandamanima na Predlog zakona o izmenama Zakona o popisu stanovništva, poslanici Skupštine Srbije govorili su o neophodnosti odlaganja popisa, ali i o vakcinaciji i opozicionim partijama. Poslanik Stranke pravde i pomirenja Samir Tandir… »
Vesti dana »
Bela kuća: Sastanci Trampa s Netanjahuom i Zelenskim pozitivni i produktivni
N1 Info pre 10 minutajoš 40 povezanih
Đedović Handanović: Snabdevanje strujom stabilno uprkos niskom vodostaju
Euronews pre 2 satajoš 28 povezanih
BLOG UŽIVO: Završen drugi dan rasprave o nepoverenju Vladi, nastavak sednice Skupštine sutra u 10 časova
Insajder pre 3 satajoš 61 povezana
Zemljotres pogodio omiljeno letovalište Srba: Evo gde je zabeležen epicentar
Mondo pre 14 minutajoš 58 povezanih




