Povezane vesti

Da sam ja neko: Kurta i Murta – 1. epizoda

Da sam ja neko: Kurta i Murta – 1. epizoda

Nova 07.04.2021
Tema prve epizode emisije "Da sam ja neko" bila je "Kurta i Murta". Kad shvatimo da smo se neosetno promenili (ili da nismo uopšte), uvek dođe na red mudrost stara vekovima: priča o Kurti i Murti. Koji je sjahao, a koji uzhajao, zašto nam Kurta sve… »
Da sam ja neko: Mile Pica – 12 epizoda

Da sam ja neko: Mile Pica – 12 epizoda

Nova 07.04.2021
"Ja kad sam probao picu u Italiji, ma ništa odvratnije nisam probao, ali to mi je stvorilo strašnu ideju, sliku da će to biti čudo”, kaže Milorad Stošljević, poznatiji kao Mile Pica, gost 12. epizode emisije "Da sam ja neko". Zaista, Miletova… »
Da sam ja neko: Lajkovac – 7. epizoda

Da sam ja neko: Lajkovac – 7. epizoda

Nova 07.04.2021
Lajkovac danas nije ni nalik onoj – gospodskoj varoši. Pun korzo, kafane i restorane, zamenile su slike, sećanja i nada, a Rada Đurić je u novoj epizodi emisije "Da sam ja neko" pokušala da sazna samo jedno – gde je Mile danas. Autorska emisija… »
Da sam ja neko: Prisluškivanje – 8. epizoda

Da sam ja neko: Prisluškivanje – 8. epizoda

Nova 07.04.2021
Koliko puta u životu smo napregnuli sluh da bismo nešto čuli, a koliko puta je neko drugi to isto čulo napregnuo da bi nas oslušnuo? Šta to krijemo? Plašimo li se prisluškivanja? Ovo su pitanja kojima se Rada Đurić bavila u novoj autorskoj… »
Da sam ja neko: Vesna i Sergej – 9. epizoda

Da sam ja neko: Vesna i Sergej – 9. epizoda

Nova 07.04.2021
"Da sam ja neko, deca ne bi bila bolesna nikada” – Vesna Petkov. Svako od nas zna bar jednog Sergeja i bar jednu Vesnu. Prema procenama, u Srbiji je više od 45 hiljada obolelih od retkih bolesti i uglavnom su deca. Da li su oni nekome vidljivi ili se… »
Da sam ja neko: Kako se pliva – 10. epizoda

Da sam ja neko: Kako se pliva – 10. epizoda

Nova 07.04.2021
Mutna voda nije tako loša, posebno ako čekamo da nešto ispliva... Kako se pliva u Srbiji? Kako se snalazimo – ko riba u vodi ili na suvom? Ko nam baca udicu i moramo li se baš uvek upecati na isti mamac? Ovo su pitanja na koje je Rada Đurić… »
Da sam ja neko: Luna Lu – 11. epizoda

Da sam ja neko: Luna Lu – 11. epizoda

Nova 07.04.2021
“Zašto moramo da se rastavimo, pa da se sastavimo i pravimo da nam nije ništa” – pita se Suzana Zlatanović, poznatija kao Luna Lu. Verujemo li u zvezde? Kako su naše sudbine tako drugačije? Jesmo li se umorili? Pitanja su kojima su se bavile… »
Da sam ja neko: Sava – 6. epizoda

Da sam ja neko: Sava – 6. epizoda

Nova 07.04.2021
U šestoj epizodi emisije "Da sam ja neko" tema je bila Sava. Nevidljivi ljudi prolaze svojim vidljivim putevima, tiho, obično noseći u sebi pravo bogatstvo. Buka i hrpa nepotrebnih reči naspram duše i ljudskosti – nije teško izabrati, zar ne… »
Da sam ja neko: Svi naši martovi – 4. epizoda

Da sam ja neko: Svi naši martovi – 4. epizoda

Nova 07.04.2021
Treća epizoda autorske emisije Rade Đurić "Da sam ja neko" bila je u znaku "svih naših martova". Osim onih martova s početka 19. veka, kada je u Beogradu otvorena prva štamparija i prvo Srpsko čitalište, svi ostali su bili početak ili kraj –… »

Vesti dana »