Povezane vesti

Vakcinisana kineskom, revakcinisana Fajzerovom vakcinom

Vakcinisana kineskom, revakcinisana Fajzerovom vakcinom

Nova 07.04.2021
Snežana Ćirović iz Čačka, koja je danas bila na revakcinaciji umesto da primi drugu dozu "Sinofarm", tvrdi da je dobila "Fajzer" cepivo. “Besna sam i ogorčena, tamo je bilo neko snimanje i oni su se verovatno zbunili. Kada sam videla na papiru da… »
Čačanka tvrdi da je primila dve različite vakcine

Čačanka tvrdi da je primila dve različite vakcine

Politika 07.04.2021
ČAČAK – Snežana Ćirović iz Čačka tvrdi da je kao drugu dozu vakcine dobila Fajzerovu umesto kineske, koju je prvi put dobila. „Predala sam papir na kom je pisalo da je prva doza bila vakcina kineskog proizvođača. Nakon što sam primila drugu… »
Žena iz Čačka prvo vakcinisana Sinofarmom, a drugi put Fajzerom

Žena iz Čačka prvo vakcinisana Sinofarmom, a drugi put Fajzerom

Radio 021 07.04.2021
Čačanka Snežana Ćirović rekla je novinarima da je prilikom revakcinacije protiv virusa korona u Čačku umesto vakcine Sinofarm, kojom je prvi put vakcinisana, primila vakcinu Fajzer. To je primetila kada je u potvrdi o izvršenoj vakcinaciji, koju… »
Umesto kineske, primila "fajzer": Čačanka tvrdi da je dobila pogrešnu drugu dozu vakcine

Umesto kineske, primila "fajzer": Čačanka tvrdi da je dobila pogrešnu drugu dozu vakcine

Večernje novosti 07.04.2021
ČAČANKA Snežana Ćirović (na slici) tvrdi da je u sredu ujutru prilikom revakcinacije, greškom medicinskih sestara, kao drugu dozu primila američku vakcinu "fajzer" umesto kineske "sinofarm", koju je dobila 17. marta. Snežana navodi da je… »
Propust u Čačku? Žena tvrdi da je pogrešno revakcinisana

Propust u Čačku? Žena tvrdi da je pogrešno revakcinisana

Sputnik 07.04.2021
Tokom vakcinacije u čačanskom Domu kulture, Snežana Ćirović doživela je neprijatnu situaciju pošto je, kako tvrdi, kao drugu dozu, umesto kineske „Sinofarmove“, primila američku „Fajzerovu“ vakcinu. „Predala sam papir na kom je pisalo da… »
Čačanka tvrdi da je prvi put vakcinisana Sinofarmom, a drugi put Fajzerom

Čačanka tvrdi da je prvi put vakcinisana Sinofarmom, a drugi put Fajzerom

N1 Info 07.04.2021
Čačanka Snežana Ćirović rekla je novinarima da je prilikom revakcinacije protiv virusa korona u Čačku umesto vakcine Sinofarm, kojom je prvi put vakcinisana, primila vakcinu Fajzer. To je primetila kada je u potvrdi o izvršenoj vakcinaciji, koju… »

Vesti dana »