Povezane vesti

Sin Toma Henksa o navodima da je zlostavljao devojku

Sin Toma Henksa o navodima da je zlostavljao devojku

Nova 07.04.2021
Čet Henks, sin Toma Henksa, oglasio se na društvenim mrežama, te prvi put progovorio u javnosti nakon što je njegova bivša devojka Kijana Parker zatražila njegovu zabranu prilaska zbog navodnog zlostavljanja u vezi. Glumčev naslednik je na svom… »
Prijavila Sina slavnog glumca za zlostavljanje: Procureo snimak napada - njemu glava krvava (video)

Prijavila Sina slavnog glumca za zlostavljanje: Procureo snimak napada - njemu glava krvava (video)

Mondo 07.04.2021
Oglasio se prvi put nakon optužbi i sve demantovao - "POKRALA ME JE I ŽELI JOŠ NOVCA" Oglasio se prvi put nakon optužbi i sve demantovao - "POKRALA ME JE I ŽELI JOŠ NOVCA" Sina slavnog glumca Toma Henksa, Četa bivša devojka Kijana Parker prijavila… »
Sin slavnog glumca optužen za zlostavljanje bivše devojke: Ovako se branio: "Ona samo hoće da mi uzme pare"

Sin slavnog glumca optužen za zlostavljanje bivše devojke: Ovako se branio: "Ona samo hoće da mi uzme pare"

Blic 07.04.2021
Sin slavnog glumca Toma Henksa, Čet, oglasio se prvi put za medije nakon što je njegova bivša devojka Kijana Parker zatražila njegovu zabranu prilaska, zbog toga što ju je Henks mlađi navodno zlostavljao u vezi. Naime, Čet je na svom Instagram… »

Vesti dana »