Povezane vesti

Stanković: Porastao sam kao trener, s ovim igračima gde god

Stanković: Porastao sam kao trener, s ovim igračima gde god

Nova 07.04.2021
Dejan Stanković nije krio sreću nakon prve pobede nad Partizanom od kako je seo na klupu Crvene zvezde. “Godinu dana jakog rada, godinu dana odricanja, žrtvovanja, poštenog odnosa, momci su zaslužili. Prvo poluvreme je bilo loše, znamo zašto… »
Stanković otkriva: Spremali smo dva poluvremena, bilo bi amaterski da se zaustavim na ovome

Stanković otkriva: Spremali smo dva poluvremena, bilo bi amaterski da se zaustavim na ovome

Mozzart sport 07.04.2021
„Dokle god možemo, idemo napred“, kaže mladi stručnjak. Crvena zvezda je pobedom u 164. večitom derbiju otišla večitom rivalu na nedostižnih 12 bodova prednosti, svega osam kola pre kraja prvenstvene trke. Trener crveno-belih Dejan Stanković… »
Stanković jedva sprečio suze: Sa ovim momcima idem bilo gde (VIDEO)

Stanković jedva sprečio suze: Sa ovim momcima idem bilo gde (VIDEO)

Vesti online 07.04.2021
Dejan Stanković, trener fudbalera Crvene zvezde, veoma emotivno je proživeo 164. večiti derbi, ali i momente nakon poslednjeg sudijskog zvižduka, pošto je bio na ivici suza tokom davanja izjave. Stankovićeva Zvezda je savladala Partizan i došla… »
Stanojević: Pravilo bonus igrača je besmisleno, čestitam Zvezdi titulu

Stanojević: Pravilo bonus igrača je besmisleno, čestitam Zvezdi titulu

Mozzart sport 07.04.2021
„Ako imaš kvalitet, igraćeš“, objašnjava strateg Partizana. Partizan je porazom u 164. večitom derbiju praktično izgubio svaku šansu da se uključi u borbu za osvajanje šampionske titule. Crvena zvezda je otišla na ogromnih +12, osam kola pre… »
Stanković posle pobede u derbiju: Da je bilo lako, nije

Stanković posle pobede u derbiju: Da je bilo lako, nije

Sportski žurnal 07.04.2021
Zvezda je kao domaćin pobedila Partizan sa 1:0 i osam kola pre kraja približila se osvajanju nove titule šampiona Srbije. Trener fudbalskog kluba Crvena zvezda Dejan Stanković rekao je da njegovoj ekipi nije bilo lako u današnjoj pobedi nad… »
Stanković emotivan nakon pobede: ‘Srce mi je puno! Drago mi je što sam dobio ovaj derbi’ (video)

Stanković emotivan nakon pobede: ‘Srce mi je puno! Drago mi je što sam dobio ovaj derbi’ (video)

Hot sport 07.04.2021
Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković govorio je nakon pobede u ‘večitom’ derbiju. Posle trijumfa od 1:0 nad Partizanom, strateg šampiona Srbije bio je veoma emotivan. – Godinu dana jako rada, odricanja, žrtvovanja, poštenog odnosa… »
Uplakani Dejan Stanković!

Uplakani Dejan Stanković!

Sportske.net 07.04.2021
Crvena zvezda je praktično osvojila titulu (što, naravno, niko neće reći dok matematički ne bude obezbeđeno), pobedila je danas Partizan, što je prva pobeda Dejana Stankovića kao trenera Crvene zvezde u derbiju. On je posle utakmice došao uplakan… »

Vesti dana »