Povezane vesti

Glumica Merima Isaković optužila Lečića za seksualno nasilje

Glumica Merima Isaković optužila Lečića za seksualno nasilje

Nova 08.04.2021
Merima Isaković, koja je bila jedna od najvećih mladih glumačkih zvezda Jugoslavije, prvi put posle 43 godine je otvorila dušu za "Nedeljnik" i progovorila o tome kako ju je zlostavljao glumac Branislav Lečić. U tekstu za novi Nedeljnik, glumica… »
Imala sam 18 godina, bacio me na pod i strgao mi haljinu: Slavna glumica optužuje Lečića - progovorila posle 40 godina!

Imala sam 18 godina, bacio me na pod i strgao mi haljinu: Slavna glumica optužuje Lečića - progovorila posle 40 godina!

Mondo 08.04.2021
Čuvena glumica do detalja je opisala navodni čin silovanja. Čuvena glumica do detalja je opisala navodni čin silovanja. Slavna glumica Merima Isaković je objavila delove knjige koju piše o zlostavljanju, u kojoj je opisala šta je sama doživela. U… »
Gaga Nikolić znao za Lečića! Glumica mu ispričala za napad, evo šta je bio njegov odgovor!

Gaga Nikolić znao za Lečića! Glumica mu ispričala za napad, evo šta je bio njegov odgovor!

Mondo 08.04.2021
Merima Isaković optužila je Branislava Lečića za zlostavljanje. Još te 1978, ispričala je Draganu Nikoliću šta se dogodilo. Merima Isaković optužila je Branislava Lečića za zlostavljanje. Još te 1978, ispričala je Draganu Nikoliću šta se… »
Glumica Merima Isaković tvrdi: Branislav Lečić me silovao kada sam imala samo 18 godina

Glumica Merima Isaković tvrdi: Branislav Lečić me silovao kada sam imala samo 18 godina

Noizz 08.04.2021
Posle glumice Danijele Štajnfeld, glumica Merima Isaković izašla je u javnost i u jezivoj ispovesti otkrila gnusne detalje, optuživši Branislava Lečića za silovanje. Nekada velika zvezda, Merima Isaković, glumica koja je sa 16 i po godina upisala… »

Vesti dana »