Povezane vesti
Drobnjak: Zabraniti vožnju ispod 100-110 preticajnom trakom na auto-putu
Politika 08.04.2021
Vršilac dužnosti direktora Puteva Srbije Zoran Drobnjak najavio je danas da će predložiti da se zakonski zabrani vožnja preticajnom trakom na autoputu, ukoliko se vozilo kreće brzinom manjom od 100 ili 110 kilometara na sat, pošto je to, kako je rekao… »
Hoće li i Srbija dobiti vinjete? Drobnjak otkrio nove detalje koje treba očekivati na putevima, a jedan je gotovo izvestan
Blic 08.04.2021
Vršilac dužnosti direktora Puteva Srbije Zoran Drobnjak izjavio je danas da se na autoputevima u Srbiji neće uvoditi vinjete pošto je za vozače mnogo pravedniji i jeftiniji sistem naplate putarine po pređenom kilometru, koji se kod nas primenjuje, ali da… »
Drobnjak: Vožnja ispod 110 kilometra na sat preticajnom trakom nebezbedna. To zakonom zabraniti
Telegraf 08.04.2021
Objasnio je da to prvo treba predložiti Ministarstvu građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture, koje to zatim predlaže MUP-u, a onda predlog treba da usvoji vlada. Vršilac dužnosti direktora Puteva Srbije Zoran Drobnjak najavio je danas da će… »
Vesti dana »
Borba sa velikim požarima u Srbiji: Kritično u Deliblatskoj peščari, stabilizacija na drugim lokacijama
Naslovi.ai pre 1 satjoš 35 povezanih
Brisel pita Beograd: 'Zašto niste tražili pomoć za gašenje požara?'
BBC News pre 38 minutajoš 56 povezanih
Srbija pod snažnim toplotnim talasom, temperature dostižu 42 stepena
Naslovi.ai pre 8 minutajoš 58 povezanih
UGAŠEN požar na deponiji u Jovanovcu, ostaju dežurne ekipe, građani u okolnim naseljima da zatvore prozore (FOTO)
InfoKG pre 38 minutajoš 20 povezanih
U 15 sati najtoplije u Ćupriji gde je izmeren 41 stepen Celzijusa, u Beogradu 38
Insajder pre 1 satjoš 20 povezanih



