Povezane vesti
Er Srbija priprema više od 800 čarter letova tokom letnje sezone
Nova ekonomija 08.04.2021
Srpska nacionalna avio-kompanija Air Serbia (Er Srbija) planira da tokom predstojeće letnje sezone obavi više od 800 čarter letova ka popularnim destinacijama u Turskoj, Egiptu, Grčkoj i Tunisu, u saradnji sa domaćim turističkim agencijama. Er Srbija će… »
Er Srbija planira više od 800 čarter letova tokom leta
Dnevnik 08.04.2021
BEOGRAD: Er Srbija u saradnji sa domaćim turističkim organizacijama planira da tokom letnje sezone 2021. godine, obavi više od 800 čarter letova ka popularnim destinacijama u Turskoj, Egiptu, Grčkoj i Tunisu, saopštio je danas nacionalni avio prevoznik… »
Er Srbija planira tokom leta 800 čarter letova ka turističkim destinacijama
N1 Info 08.04.2021
Er Srbija tokom letnje sezone 2021. godine, u saradnji sa domaćim turističkim agencijama, planira da obavi više od 800 čarter letova ka popularnim destinacijama u Turskoj, Egiptu, Grčkoj i Tunisu. Letnju čarter sezonu otvoriće se tokom uskršnjih i… »
Vesti dana »

Naprednjaci ponovo blokirali ulice Leskovca na skupu protiv blokada
Beta pre 56 minutajoš 18 povezanih

Srbija na Evrobasketu 2025: potvrđen spisak i pripreme za prvenstvo
Naslovi.ai pre 26 minutajoš 45 povezanih

Oglasio se Rale Ratković nakon skandala sa Anom Nikolić "Došlo je do svađe, imam zabranu prilaska 48 sati"
Telegraf pre 21 minutajoš 19 povezanih