Povezane vesti

Gaf ili smišljena provokacija: Erdoganov potez uzburkao duhove u EU, mnogi misle da ovaj nije slučajan (video)

Gaf ili smišljena provokacija: Erdoganov potez uzburkao duhove u EU, mnogi misle da ovaj nije slučajan (video)

Blic 08.04.2021
Mediji još bruje zbog onog što se juče desilo u Ankari, kada je presednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen morala da sedne na kauč, pošto je presednik Turske Redžep Tajip Erdogan, pripremio stolice samo za sebe i presednika Evropskog veća… »
Slučaj "sofagejt": Mišel se branio od kritika zbog Fon der Lajen: Nije moja greška, to je protokol (video)

Slučaj "sofagejt": Mišel se branio od kritika zbog Fon der Lajen: Nije moja greška, to je protokol (video)

Blic 08.04.2021
Predsednik Evropskog saveta Šarl Mišel izjavio je da slike iz Ankare, na kojima se vidi kako on sedi pored turskog predsednika Redžepa Tajipa Erdogana, a predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen na sofi sa strane, odaju pogrešan utisak da je… »
Junker: I meni se događao "Sofagejt", takav je protokol

Junker: I meni se događao "Sofagejt", takav je protokol

RTV 08.04.2021
BRISEL - Bivši predsednik Evropske komisije Žan Klod Junker izjavio je, komentarišući takozvani "Sofagejt", da je i on ponekada bio degradiran pored predsednika Evropskog saveta, ali da je takav protokol. Incident nazvan "Sofagejt" dogodio se prilikom… »

Vesti dana »