Povezane vesti

VIDEO, FOTO: Najduži red do sada za vakcinaciju ispred Sajma, čeka se više od sat vremena

VIDEO, FOTO: Najduži red do sada za vakcinaciju ispred Sajma, čeka se više od sat vremena

Radio 021 08.04.2021
Ispred Novosadskog sajma danas popodne je zabeležen najduži red građana do sada za vakcinaciju. Kako građani kažu za 021.rs, u istom redu su oni koji imaju poziv i koji su došli bez poziva. Jedna Novosađanka kaže za naš portal da čeka više od… »
Redovi širom Srbije: Veliki odziv za vakcinaciju bez prijave: "Muž mi je primio vakcinu pre mesec dana. Čekala sam da vidim…

Redovi širom Srbije: Veliki odziv za vakcinaciju bez prijave: "Muž mi je primio vakcinu pre mesec dana. Čekala sam da vidim…

Blic 08.04.2021
Širom Srbije u toku je vakcinacija bez prijavljivanja, a na punktovima za imunizaciju i danas veliki broj građana očekuje da primi prvu dozu vakcine. Zdravstveni radnici su zadovoljni odzivom i apeluju na građane koji se nisu prijavili da iskoriste… »
Borski okrug: Masovna imunizacija u seoskim naseljima počinje sutra, obezbeđeno dovoljno vakcina

Borski okrug: Masovna imunizacija u seoskim naseljima počinje sutra, obezbeđeno dovoljno vakcina

Danas 07.04.2021
Dve mobilne ekipe negotinskog Zdravstvenog centra vakcinisaće će sutra pre podne meštane Urovice i Dušanovca, a od podneva imunizacija Sinofarm vakcinom biće sprovedena u selima: Slatina, Mala Кamenica i Mihajlovac, saopštio je Štab za vanredne… »

Vesti dana »