Povezane vesti

Čeda Čvorak mu javno zapretio - reagovao Aca Lukas: Ponovo opleo po kolegi - "Previše je dao sebi na važnosti"

Čeda Čvorak mu javno zapretio - reagovao Aca Lukas: Ponovo opleo po kolegi - "Previše je dao sebi na važnosti"

Mondo 09.04.2021
Pevač reagovao na odgovor koji mu je uputio kolega. Pevač reagovao na odgovor koji mu je uputio kolega. Nakon što je prozvao kolege rekavši da "ljudi koji imaju po 5,6 stanova po Beogradu traže pomoć", i među njima spomenuo i Čedu Čvorka za kog… »
Pljušte prozivke i javne pretnje: Čeda Čvorak oštro odgovorio Lukasu - "Dušmanin i zao čovek, sledeći put ćemo na sud!"

Pljušte prozivke i javne pretnje: Čeda Čvorak oštro odgovorio Lukasu - "Dušmanin i zao čovek, sledeći put ćemo na sud!"

Mondo 09.04.2021
Pevač zapretio tužbom! Pevač zapretio tužbom! Aca Lukas nedavno je žestoko komentarisao kolege koje "kukaju" i zbog otkazanih nastupa i manjka posla traže novčanu pomoć od države. Među onima koje je prozvao rekavši da "ljudi koji imaju po 5,6… »
Čeda Čvorak javno zapretio lukasu: "Vidimo se na sudu, nećeš me više ponižavati!"

Čeda Čvorak javno zapretio lukasu: "Vidimo se na sudu, nećeš me više ponižavati!"

Blic 09.04.2021
Aca Lukas je izneo neke stavove sa kojima se ne slaže njegov kolega Čeda Čvorak. Njegove reči: "Pevači imaju po 5, 6 stanova u Beogradu a traže pomoć od države! Utovarajte ugalj, radite nešto bre", isprovocirale su Čedu Čvorka. On je rekao… »
Aca Lukas otkrio da li nakon razvoda ima devojku

Aca Lukas otkrio da li nakon razvoda ima devojku

Blic 09.04.2021
Aca Lukas, pevač, otkrio je da je trenutno sam i da nema kraj sebe voljenu osobu. Istakao je da posle razvoda nije uspeo da nađe devojku. - Ja nisam imao devojku otkako sam se razveo. Ima tih paparaca, stoje ispred moje zgrade i koje god žensko da… »
"Traže pomoć od države, a imaju po šest stanova u Beogradu" Aca Lukas žestoko o kolegama! "Utovarajte ugalj, radite…

"Traže pomoć od države, a imaju po šest stanova u Beogradu" Aca Lukas žestoko o kolegama! "Utovarajte ugalj, radite…

Blic 08.04.2021
Pevač Aca Lukas progovorio je o kolegama koje su tražile pomoć od države usred pandemije. Muzičari i ugostitelji iz cele Srbije su protestovali kako bi se našlo rešenje za osnovna životna pitanja, jer su tokom proteklih godinu dana ostali bez… »

Vesti dana »