Povezane vesti
Odalović: Šibova izjava o agresiji NATO neutemeljena
Nova 09.04.2021
Generalni sekretar Skupštine Srbije Veljko Odalović ocenio je danas da izjava ambasadora Nemačke Tomasa Šiba o NATO bombardovanju SR Jugoslavije nije utemeljena "ni u čemu", a da je javno mnjenje zapadnih zemalja o tome formirano metodama Jozefa Gebelsa… »
Srpska vlast prikazuje EU kao smrtnog neprijatelja
Danas 09.04.2021
Povodom izjave ambasadora Nemačke o intervenciji NATO i reakcija ministara Vulina i Popovića Izjava ambasadora Nemačke u Srbiji Tomasa Šiba da je bombardovanje Savezne Republike Jugoslavije 1999. godine, iako „kontroverzno pitanje“, takođe „bilo potrebno… »
Odalović: Šibova izjava o agresiji NATO neutemeljena
N1 Info 09.04.2021
Generalni sekretar Skupštine Srbije Veljko Odalović ocenio je da izjava ambasadora Nemačke Tomasa Šiba o NATO bombardovanju SR Jugoslavije nije utemeljena "ni u čemu", a da je javno mnjenje zapadnih zemalja o tome formirano metodama Jozefa Gebelsa. Šib… »
Vesti dana »
Više javno tužilaštvo u Beogradu naložilo hitnu identifikaciju osobe koja je uputila pretnje predsedniku Srbije i glavnom javnom tužiocu
Blic pre 17 minutajoš 52 povezane
Objavljena nova cena, dizel i benzin za tri dinara jeftiniji
Nova ekonomija pre 1 satjoš 36 povezanih
Zavet ćutanja u Kremlju: Ljudi uplašeni nakon najgoreg napada na Moskvu
Mondo pre 12 minutajoš 51 povezana
Tužilaštvo u Zrenjaninu: Radnik Linglonga poginuo jer nije poštovao propise
Beta pre 2 satajoš 50 povezanih




