Povezane vesti

Merima Isaković: Verovala sam da se Lečić pokajao

Merima Isaković: Verovala sam da se Lečić pokajao

Nova 09.04.2021
Glumica Merima Isaković u izjavi za "Blic" kaže da je sećanje na događaj sa Branislavom Lečićem, za kog je u ispovesti navela da ju je seksualno napao 1978. godine, davno ostavila iza sebe, ali da je bila njena dužnost da o tome progovori. Merima… »
Glumica Merima Isaković: Ja Lečiću jesam oprostila, ali nisam zaboravila, a on se nije pokajao

Glumica Merima Isaković: Ja Lečiću jesam oprostila, ali nisam zaboravila, a on se nije pokajao

Noizz 09.04.2021
Glumica Merima Isaković koja je optužila kolegu Branislava Lečića da ju je seksualno napastvovao pre 43 godine, kaže da je ona sve davno ostavila iza sebe, ali da je morala da progovori kada se saznalo da je još neko prošao kroz isto kao ona… »
Dobar je i sa Merimom i sa Lečićem: Mima Karadžić bio u klasi sa glumicom, oglasio se povodom novih optužbi!

Dobar je i sa Merimom i sa Lečićem: Mima Karadžić bio u klasi sa glumicom, oglasio se povodom novih optužbi!

Mondo 09.04.2021
Glumac u nezavidnoj situaciji. Glumac u nezavidnoj situaciji. Glumac Milutin Mima Karadžić studirao je sa Merimom Isaković, koja je u svojoj ispovesti navela da ju je Branislav Lečić seksualno napao 1978. godine, a sada je prokomentarisao ovaj… »

Vesti dana »