Povezane vesti

Sa merimom sam bio blizak, a sa lečićem sarađivao: Petar Božović o skandalu - Sram je da muškarac upotrebljava silu!

Sa merimom sam bio blizak, a sa lečićem sarađivao: Petar Božović o skandalu - Sram je da muškarac upotrebljava silu!

Mondo 09.04.2021
Nakon brojnih glumačkih imena, oglasio se i Petar. Nakon brojnih glumačkih imena, oglasio se i Petar. Nedavno je odjeknula ispovest glumice Merime Isaković koja je za seksualno napastvovanje optužila glumca Branislava Lečića koji je već bio u… »
Šta su radili i kako su izgledali Lečić i Merima u godini kad se desio napad: Ona najlepša žena, on na svim naslovnicama

Šta su radili i kako su izgledali Lečić i Merima u godini kad se desio napad: Ona najlepša žena, on na svim naslovnicama

Mondo 09.04.2021
Oboje su se ostvarili u velikim ulogama i bili velika nada glumačkog sveta. Oboje su se ostvarili u velikim ulogama i bili velika nada glumačkog sveta. Glumica Merima Isaković nedavno je istakala da je spremna da svedoči protiv Branislava Lečića, za… »
Oglasila se nina: nakon Lečićevog skandala: "Ne želim da budem medijum za iživljavanje"

Oglasila se nina: nakon Lečićevog skandala: "Ne želim da budem medijum za iživljavanje"

Blic 09.04.2021
Nina Radulović oglasila se prvi put otkako je izbio skandal sa njenim bivšim suprugom Branislavom Lečićem, koga je najpre glumica Danijela Štajnfeld optužila za silovanje, a zatim i Merima isaković za seksualno napastvovanje. - Možemo mi da se… »
Jedna jeziva stvar ih povezuje: Pre nego što su otkrile potresne priče - Milena, Danijela i Merima su uradile ovo!

Jedna jeziva stvar ih povezuje: Pre nego što su otkrile potresne priče - Milena, Danijela i Merima su uradile ovo!

Mondo 09.04.2021
Šta je zajedničko Danijeli Štajnfeld, Mileni Radulović i Merimi Isaković? Šta je zajedničko Danijeli Štajnfeld, Mileni Radulović i Merimi Isaković? Nedavno je odjeknula ispovest glumice Merime Isaković koja je za seksualno napastvovanje… »
Pričale su "bio je zaljubljen u mene", a sad "silovao me je": Eva Ras surovo o Merimi - "Setila se da je smrdeo 1978"

Pričale su "bio je zaljubljen u mene", a sad "silovao me je": Eva Ras surovo o Merimi - "Setila se da je smrdeo 1978"

Mondo 09.04.2021
Glumica na strani Branislava Lečića. Glumica na strani Branislava Lečića. Nakon Danijele Štajnfeld, koja je optužila Branislava Lečića za silovanje, i glumica Merima Isaković iznela je u svojoj ispovesti tvrdnje da ju je glumac seksualno napao… »
Mima Karadžić u NEOBRANOM grožđu! Dobar i sa Lekom i sa Merimom!

Mima Karadžić u NEOBRANOM grožđu! Dobar i sa Lekom i sa Merimom!

Svet & Skandal 09.04.2021
Glumac Milutin Mima Karadžić našao se u nezgodnoj kada su ga pitala da prokomentariše novu optužbu na račun Branislava Lečića. Mima je bio u istoj klasi Merimom Isaković, koja je u svojoj ispovesti navela da ju je Branislav Lečić seksualno… »
Jelena Tinska ponovo šokirala: Prave žrtve silovanja neće imati po 4 advokata i mamu i tatu s poternice!

Jelena Tinska ponovo šokirala: Prave žrtve silovanja neće imati po 4 advokata i mamu i tatu s poternice!

Mondo 09.04.2021
Glumica iznela svoj stav o slučaju Branislava Lečića. Glumica iznela svoj stav o slučaju Branislava Lečića. Glumica i balerina Jelena Tinska, koja je poznata po svojim stavovima i tome što dlake na jeziku, prokomentarisala je slučaj Branislava… »
Sve posledice ispovesti Merime Isaković: Slučaj Danijele Štajnfeld protiv Branislava Lečića preko noći je postao duplo…

Sve posledice ispovesti Merime Isaković: Slučaj Danijele Štajnfeld protiv Branislava Lečića preko noći je postao duplo…

Blic 09.04.2021
Slučaj optužbi za silovanje glumice Danijele Štajnfeld (37) protiv kolege Branislava Lečića (65) preko noći je postao duplo jači, jer se optužbama za seksualno nasilje od četvrtka uveče u velikoj ispovesti "Nedeljniku" priključila i glumica i… »

Vesti dana »