Povezane vesti
Putin pozvao Erdogana da sačuva status kvo o pristupu Crnom moru
Politika 09.04.2021
MOSKVA – Ruski predsednik Vladimir Putin zatražio je danas od turskog kolege Redžepa Tajipa Erdogana da sačuva postojeći ugovor koji se smatra povoljnijim za prolazak ruskih ratnih brodova kroz turske moreuze na Crnom moru. Zahtev je upućen pošto je… »
Putin zatražio od Erdogana da sačuva status kvo o pristupu Crnom moru
N1 Info 09.04.2021
Ruski predsednik Vladimir Putin zatražio je od turskog kolege Redžepa Tajipa Erdogana da sačuva postojeći ugovor koji se smatra povoljnijim za prolazak ruskih ratnih brodova kroz turske moreuze na Crnom moru. Zahtev je upućen pošto je Erdogan izrazio… »
Putin žestoko odgovorio Ukrajincima
Vesti online 09.04.2021
Predsednici Rusije i Turske, Vladimir Putin i Redžep Tajip Erdogan, razgovarali su telefonom a ruski lider je, uzimajući u obzir plan Ankare za izgradnju kanala „Istanbul“, ukazao sagovorniku na značaj poštovanja Konvencije iz Montrea i režima… »
Vesti dana »
Tramp: Evropljani su slabi, Rusija ima snažnu poziciju u ratu protiv Ukrajine
Radio sto plus pre 2 satajoš 33 povezane
Vučić opet preti Rusima zbog NIS: Mi ćemo morati da delujemo kao država... Ako se desi, to će biti za 37 dana
Pravda pre 3 satajoš 26 povezanih
Milan Nedeljković preuzima funkciju predsednika Uprave BMW AG od maja 2026.
Naslovi.ai pre 2 satajoš 34 povezane
Početak primene Zakona "Svoj na svome" sa preko 45.000 prijava za upis prava svojine u Srbiji
Naslovi.ai pre 1 satjoš 46 povezanih
Pokrenuta Nacionalna platforma za praćenje cena u trgovinskim lancima u Srbiji
Naslovi.ai pre 4 satijoš 31 povezana



