Povezane vesti

Prokić za Nova.rs: Odgovor na optužbe studentkinja

Prokić za Nova.rs: Odgovor na optužbe studentkinja

Nova 10.04.2021
Preuzeo sam jednu službeno zavedenu prijavu od bivše studentkinje za slanje neprimerenih fotografija. Na jednoj je moje lice na plaži, dakle samo glava, a na drugoj sam na ligenštulu u kupaćim gaćama do kolena, na plaži i okružen ljudima. Te slike… »
Prijavila me zbog ocene, fotografije su pristojne: Oglasio se Prokić – slike uopšte nisu seksualne, evo šta je na njima!

Prijavila me zbog ocene, fotografije su pristojne: Oglasio se Prokić – slike uopšte nisu seksualne, evo šta je na njima!

Mondo 10.04.2021
Za profesora Prokića je komunikacija sa studentima bila previše privatna, odsad komunicira samo službeno. Za profesora Prokića je komunikacija sa studentima bila previše privatna, odsad komunicira samo službeno. Profesor Fakulteta dramskih umetnosti… »
STUDENTI FDU PRIJAVILI PROFESORE: 12 prijava za seksualno uznemiravanje protiv 6 zaposlenih, najviše protiv profesora Prokića

STUDENTI FDU PRIJAVILI PROFESORE: 12 prijava za seksualno uznemiravanje protiv 6 zaposlenih, najviše protiv profesora Prokića

Sandžak haber 10.04.2021
BEOGRAD – Fakultet dramskih umetnosti je nakon slučaja silovanja glumica u školi Miroslava Mike Aleksića pokrenuo platformu protiv nasilja, na koju je od 21. januara do 17. februara stiglo 12 prijava protiv šest zaposlenih. Pet studentkinja… »
Studenti FDU prijavili profesore: 12 prijava za seksualno uznemiravanje protiv 6 zaposlenih, najviše protiv profesora Prokića

Studenti FDU prijavili profesore: 12 prijava za seksualno uznemiravanje protiv 6 zaposlenih, najviše protiv profesora Prokića

Blic 09.04.2021
Fakultet dramskih umetnosti je nakon slučaja silovanja glumica u školi Miroslava Mike Aleksića pokrenuo platformu protiv nasilja, na koju je od 21. januara do 17. februara stiglo 12 prijava protiv šest zaposlenih. Pet studentkinja Fakulteta dramskih… »

Vesti dana »