Povezane vesti
Malta plaća turistima da dođu
Radio 021 10.04.2021
U želji da oživi svoju turističku industriju, Malta planira da ponudi stranim posetiocima i do 200 evra ako ostanu najmanje tri dana na mediteranskom ostrvu ovog leta, izjavio je ministar turizma Klejton Bartolo. Bartolo je rekao da će, kada većina… »
"Dođite na Maltu, ako ostanete tri dana dobićete 200 evra": Ostrvo na sve načine priziva turiste
Telegraf 10.04.2021
Zemlja je privukla više od 2,7 miliona stranih posetilaca. U želji da oživi svoju turističku industriju, Malta planira da ponudi stranim posetiocima i do 200 evra ako ostanu najmanje tri dana na mediteranskom ostrvu ovog leta, izjavio je ministar turizma… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO: Izrael gađao više od 200 ciljeva u Iranu, desetine povređenih u napadu na sever Izraela, Tramp poručuje da se rat odvija „veoma brzo“
Insajder pre 49 minutajoš 35 povezanih
"Ljudi su nemo posmatrali": Užasan snimak u Busijama, gde su se ugasila 2 mlada života, delovi leteli u vazduh
Telegraf pre 14 minutajoš 31 povezana
U Zaječaru prepodne tmurno, popodne razvedravanje - temperatura do 13 stepeni
Glas Zaječara pre 2 satajoš 25 povezanih




